Ing. Lucia Rumanová

„Ako realitná maklérka pracujem už 7. rok. Bola to príjemná zmena po 10 rokoch v korporáte na pozícii PR & Marketnig Manager, kedy som cítila potrebu zmeny. Dá sa povedať, že od prvého momentu túto prácu milujem so všetkými jej kladmi aj zápormi. Napĺňa ma jej premenlivosť, aj po toľkých rokoch sa stále učím, vždy ma niečo prekvapí, s čím som sa ešte nestretla, a dotiahnutie niektorých obchodov je často naozaj výzva. Našťastie potom prídu aj obchody, ktoré si nazývam “za odmenu” :) . Dopredu ma ženie dôvera a spokojnosť mojich klientov, a popri pozitívnej referencii sú to ocenenia, ktorých si vážim najviac. Maklér kancelárie v roku 2017, 2018 a 2. v roku 2019. Napĺňa ma to vďakou, pokorou, a zároveň je to výzva pracovať ešte lepšie.

Nájdených 12 ponúk.

BROTHERS Real Vám exkluzívne ponúka na prenájom svetlý, pekný a dobre dispozične riešený 2 izbový byt (48 m2) s balkónom (3,5 m2) na prízemí novostavby v Záhorskej Bystrici.

BROTHERS Vám exkluzívne predstavuje jedinečnú ponuku ZÁMOCKÁ RESIDENCE na predaj v historickom centre Bratislavy.

BROTHERS Vám exkluzívne predstavuje jedinečnú ponuku ZÁMOCKÁ RESIDENCE na predaj v historickom centre Bratislavy.

BROTHERS Real ponúka exkluzívne na predaj 2-izbový byt v krásnej a tichej lokalite Starého Mesta na Mozartovej ulici.

BROTHERS Vám exkluzívne ponúka na predaj charizmatický 2,5 izbový byt s krásnym výhľadom na Euroveu a výbornou dispozíciou.

BROTHERS Real Vám ponúka na prenájom novo zrekonštruovaný 1,5 izbový byt vo vynikajúcej lokalite Starého Mesta

BROTHERS Real Vám ponúka na prenájom krásny 2 izbový byt vo vynikajúcej lokalite Starého Mesta

BROTHERS Real ponúka exkluzívne na predaj slnečný, nedávno skolaudovaný 1 izbový apartmán v novostavbe Karlova, na začiatku Karlovej Vsi plnom zelene.

Z poverenia majiteľa Vám ponúkame na predaj slnečný, zariadený 3 izbový byt s dobrou dispozíciou.

BROTHERS Vám ponúka na prenájom kancelárske priestory v eco-firendly Administratívnom centre v Petržalke. AC Petržalka je moderný administratívny projekt dvoch výškovo rozdielnych budov prepojených garážou. Svojou otvorenou dispozíciou umožňuje širokú variabilitu priestorov prispôsobenú požiadavkám...

BROTHERS Real Vám ponúka na prenájom výnimočný 4 izbový byt v obľúbenej novostavbe Podkolibská - Zlatá noha

BROTHERS Vám ponúka na predaj slnečný, zariadený 4,5 izbový byt s výbornou dispozíciou, nachádzajúci sa na 2 nadzemnom podlaží 2 poschodového obytného domu bez výťahu v mestskej časti Podunajské Biskupice, Krajinská.

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.