Kariéra

Realitná kancelária BROTHERS® rozširuje svoj tím a hľadá tých najlepších obchodníkov na trhu.

Sme dynamicky sa rozvíjajúca realitná kancelária pôsobiaca na realitnom trhu od roku 2010. S novou, modernou a technologicky vyspelou centrálou v Bratislave a pobočkou v Prahe poskytujeme novým aj existujúcim klientom privátne kvalifikované služby na nadštandardnej úrovni v oblasti sprostredkovania kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností.

Exkluzivita našej realitnej kancelárie sa prejavuje predovšetkým v individuálnom spracovaní každej požiadavky klienta. Spojením dlhoročných skúseností v realitnej činnosti (predaj a prenájmom sekundárnych nehnuteľností ako aj developerských projektov), finančnom poradenstve a právnych služieb na medzinárodnej úrovni poskytujeme komplexné služby, ktoré urýchlia vybavenie akéhokoľvek obchodu. Za skvelými výsledkami realitnej kancelárie BROTHERS® stojí predovšetkým prepracovaný systém vedenia a práce vysoko kvalifikovaných poradcov.

Rozširujeme svoje pôsobenie a v súvislosti s akvizíciami nových developerských projektov, do svojho tímu hľadáme nových obchodníkov, ktorí sa chcú v plnej miere a s chuťou realizovať a maximálne využiť svoj potenciál a chcú byť súčasťou našej úspešnej cesty za dosahovaním spoločných cieľov a vízií, ktoré máme veľmi ambiciózne nastavené a nebojíme sa ďalších nových výziev.

Ponúkame kompletné zaškolenie a svoje know-how, neustálu starostlivosť a podporu svojich obchodných partnerov tak, aby boli čo najúspešnejší na trhu a inovatívny systém obchodovania. Samozrejmosťou sú kompletné pracovné nástroje (auto, PC, aktívna databáza nehnuteľností a klientov), nové a moderné pracovné prostredie, profesionálny fotograf, právne služby, finančné poradenstvo, kompletná marketingová podpora a obchodná asistentka k dispozícii.

Odmena za vykonanú prácu je neohraničená a viac ako adekvátna vynaloženému úsiliu a ponúkaným podporným prostriedkom. Bonus sú teambuildingové akcie, nové, moderné a príjemné pracovné prostredie a skvelý kolektív.

Požadujeme vynikajúce komunikačné zručnosti, obchodnícke myslenie, empatiu voči zákazníkom, SŠ s maturitou alebo VŠ vzdelanie, VP sk. B, zručnosť v práci s PC, SLJ na vynikajúcej úrovni (slovom aj písmom), ANJ na úrovni stredne pokročilý. Skúsenosti v obchode výhodou.

Termín nástupu ihneď, prípadne dohodou.

Forma spolupráce - živnosť na plný úväzok.

Svoje CV v slovenskom jazyku zasielajte prosím na: kariera@brothersreal.com

Do predmetu správy prosím uveďte názov pracovnej pozície: Real Estate Consultant

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.