O nás

Sme dynamicky sa rozvíjajúca realitná kancelária rodinného typu s históriou od roku 2010, na realitnom trhu pôsobiaca pod značkou BROTHERS® od roku 2014. V novej centrále v Bratislave na Trnavskej ceste poskytujeme novým aj existujúcim klientom privátne kvalifikované služby na nadštandardnej úrovni v oblasti sprostredkovania kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností.

Exkluzivita našej realitnej kancelárie sa prejavuje predovšetkým v individuálnom spracovaní každej požiadavky klienta. Spojením dlhoročných skúseností v realitnej činnosti (predaj a prenájmom sekundárnych nehnuteľností ako aj developerských projektov), finančnom poradenstve a právnych služieb na medzinárodnej úrovni poskytujeme komplexné služby, ktoré urýchlia vybavenie akéhokoľvek obchodu. Za skvelými výsledkami realitnej kancelárie BROTHERS® stojí predovšetkým prepracovaný systém vedenia a práce vysoko kvalifikovaných poradcov a našich obchodných partnerov. Šetrite svoj čas a peniaze, zverte sa do rúk odborníkov.

Náš príbeh

Korene našej spoločnosti BROTHERS® siahajú až do roku 2010 kedy jej zakladateľ Lukáš Mucha, mladší z bratov, začal pôsobiť na realitnom trhu, v tom čase ešte pod inou značkou. Presne 1. júla 2014 bola založená realitná kancelária BROTHERS®, ktorá od začiatku má tie najvyššie ambície stať sa lídrom na trhu, avšak pri zachovaní najvyššej kvality a dôrazu na klienta, ktorý je pre spoločnosť vždy na prvom mieste a pri udržaní si charakteru rodinnej spoločnosti. Názov spoločnosti bol však doslova a do písmena naplnený 1. januára 2018, kedy aktívne vstúpil do spoločnosti aj starší brat zakladateľa, Ján Mucha. V rovnakom čase sa zmenila aj štruktúra spoločnosti a vedenie. Odvtedy začala spoločnosť intenzívne inovovať. Obaja bratia pritom v práci využívajú svoju vytrvalosť, húževnatosť, orientáciu na splnenie najvyšších cieľov, ktorú si osvojili počas úspešnej kariéry v ľadovom hokeji. Hlavnou konkurenčnou výhodou je aktívna práca s nehnuteľnosťou a klientom každý deň a prepracovaný systém vedenia.

BROTHERS® je skutočná rodinná spoločnosť, ktorá si zakladá na čestnosti, ľudskosti, empatii a systematickej a tvrdej práci. A podľa tejto filozofie v nej aj pracujú reálni ľudia, ktorí si ctia rovnaké hodnoty, vykonávajú svoju prácu profesionálne a s radosťou, vážia si prácu svojich kolegov a každého klienta, ku ktorému vždy individuálne pristupujú s cieľom čo najlepšie splniť jeho požiadavky. Zároveň sú v tomto duchu aj vyberaní všetci noví členovia tímu. Pretože nám na kvalite a kompaktnosti kolektívu a pracovnej atmosfére záleží. Pracujeme v duchu: „Keď je práca potešenie, tak je život šťastie“.

Víziou spoločnosti je v krátkej budúcnosti otvoriť svoje pobočky pre existujúcich a nových klientov v Košiciach a Prešove. Taktiež sebavedomo rozšíriť pôsobenie aj na českom trhu a to konkrétne v Prahe a Brne. Aj napriek tejto vízii ostáva BROTHERS® v srdci rodinná spoločnosť.

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.