Mgr. Lukáš Mucha, MBA

„Hovorí sa, že 90% spoločností zanikne do 1 roka. Tie, ktoré prežijú, tak 80% z nich zanikne do 5 rokov. BROTHERS® je na realitnom trhu už 10 rokov a vybudoval si tu stabilné miesto. Pri tak meniacom sa trhu v akom sa nachádzame, nie je jednoduché prežiť. Nám sa to podarilo. Za tých 10 rokov sme nadobudli veľké množstvo skúseností, ktoré každodenne pretavujeme v úspech a zväčšovanie si podielu na trhu. Inovujeme, reagujeme na zmeny, meníme sa, máme systém. To je naša cesta, ktorej veríme a ktorou aj ďalej cieľavedome ideme.“

Nájdených 32 ponúk.

Realitná kancelária BOTHERS ponúka na prenájom exkluzívny obchodný priestor vhodný na Bistro /Reštauráciu na frekventovanej ulici v ružinove - Nové Apollo.

Realitná kancelária BROTHERS ponúka na predaj stavebný pozemok vo vyhladávanej a zastavanej časti Vrakune - Mostná ulica.

Realitná kancelária BROTHERS  Vám ponúka na predaj exkluzívny 2 izbový byt na Tupého ulici s terasou a výhľadom na mesto.

LUXUSNÁ VILA s priamym výhľadom na Tatry

Kežmarok - Kežmarok, Suchá hora

Realitná kancelária BROTHERS  prezentuje na predaj jedinečnú vilu v prestížnej lokalite Kežmarku - Suchá hora..

Pozemok - 569 m2 - všetky IS - Piesková ulica

Bratislava III - Rača, Piesková

Realitná kancelária BROTHERS ponúka na predaj stavebný pozemok vo vyhladávanej a zastavenej časti Rače - Piesková ulica.

6i mezonetový byt sa nachádza v tehlovom bytovom dome na ulici Šancová, na 4. a 5. poschodí /5, bytový dom má vchod na čip, v dome nie je výťah, avšak je pripravený projekt na výstavbu výťahu a rekonštrukciu bytového domu. Byt je po peknej čiastočnej rekonštrukcii, predáva sa kompletne zariadený.

DOM - 112 m2 - Lehnice, časť Sása

Dunajská Streda - Lehnice, Sása

Realitná kancelária BROTHERS ponúka na predaj samostatný 4 izbový rodinný dom - bungalov v zastavanej časti - Lehnice - Sása. 

BYT - 80 M2 - BRATISLAVA I - STARÉ MESTO, ŠANCOVÁ ULICA

Bratislava I - Staré Mesto, Šancová

Realitná kancelária BROTHERS  Vám ponúka na predaj svetlý 3 izbový byt na Šancovej ulici v Starom meste.

Realitná kancelária BROTHERS Vám ponúka exkluzívne na predaj štýlový 3-izbový byt v Starom meste - Šancová ulica. 

Realitná kancelária BROTHERS  Vám ponúka na prenájom 2 izbový slnečný byt v staršej novostavbe v Ružinove - Trnavská cesta.

Realitná kancelária BROTHERS ponúka na predaj samostatný, dokončený exkluzívny 5 izbový rodinný dom  v Toskánskom štýle v zastavanej časti - SENEC - Mlynský klin - Borievková ulica. 

Realitná kancelária BROTHERS  Vám ponúka na predaj 2 izbový slnečný byt v staršej novostavbe v Ružinove - Trnavská cesta.

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.