Nehnuteľnosti

Nájdených 235 ponúk.

Realitná kancelária BROTHERS Vám ponúka na predaj 5-izbový rodinný dom v obci Tureň blízko mesta Senec.

Realitná kancelária BROTHERS vám ponúka exkluzívne na predaj 4-izbový rodinný dom v meste Pezinok –mestská časť Cajla.

Realitná kancelária BROTHERS Vám ponúka na prenájom nový, štýlový 2 -izbový byt v projekte Ovocné Sady v Bratislave.

Realitná kancelária BROTHERS Vám ponúka na predaj pekný 2 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v Pezinku v časti Starý dvor.

Realitná kancelária BROTHERS Vám ponúka exkluzívne na predaj priestranný 3 -izbový byt s balkónom a garážovým státím na Bernolákovej ulici v mestskej časti Bratislava I – Staré Mesto, obľúbený a veľmi vyhľadávaný PROJEKT STEIN.

Realitná kancelária BROTHERS Vám ponúka na prenájom 2 izbový byt s parkovacím státim v novostavbe na ulici J. Ondruša v Stupave.

Realitná kancelária BROTHERS® Vám ponúka na prenájom luxusný 2-izbový apartmán -  s rozlohou 183 m2 (z toho obytná plocha 83m2 /  záhrada 100m2) ako súčasť rodinného domu na luxusnej adrese v Bratislave-Starom Meste. Apartmán pozostáva z: - kuchyna s jedálňou - 20,07 m2 - obývacia izba - 14,70 m2 -...

Realitná kancelária BROTHERS®  ponúka na predaj novostavbu rodinného domu – 4 izbový bungalov s nadštandardne veľkým pozemkom v obľúbenej lokalite „Bývanie v sadoch„ v obci Miloslavov. Pozemok je situovaný v tichom prostredí zastavanej oblasti v blízkosti OC Miloslavov s plnou občianskou vybavenosťo...

Realitná kancelária BROTHERS® Vám ponúka na predaj nadštandardný 4 -izbový byt s dvomi terasami a balkónom v Slnečniciach v Bratislave - Petržalke. BYT: - 4 izbový - 184 m2 (96 m2 byt + 57 m2 terasa + 23 m2 terasa + 8 m2 balkón) - 6. poschodie/ 7 Dispozičné riešenie: - vstupná chodba( 9,69m2), kuchy...

Realitná kancelária BROTHERS Vám ponúka na predaj garsónku vo vyhľadávanej lokalite na Kominárskej ulici v Bratislave – mestská časť Nové Mesto.

PREDAJ - 2-izbový byt, slnečný mezonet so záhradou, novostavba, Bratislava - Jarovce

Realitná kancelária BROTHERS Vám ponúka na predaj priestranný 3 -izbový byt s veľkou loggiou na Bárdošovej ulici v mestskej časti Bratislava III – Kramáre.

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.