Posledný voľný pozemok, Malinovo-Tri Vody, Majoránová ulica

Senec - Malinovo, Majoránová
184.000€

Realitná kancelária BROTHERS®  Vám ponúka na predaj posledný voľný rožný pozemok vo vyhľadávanej lokalite - Malinovo-Tri Vody.

POZEMOK:
- 451 m2
- šírka cca 23m x dĺžka cca 20m
- zastavanosť 25 %
- všetky siete
- prístupová cesta betónová s osvetlením

Pozemok sa nachádza v zástavbe rodinných domov v slepej uličke, je rožný, možné postaviť rodinný dom z dvoch strán. Vhodné aj ako investícia do budúcna, v okolí už nie je voľný pozemok.

V prípade záujmu zašlem UPI.

Cena pozemku je 184.000 ,- €  vrátane provízie a kompletného servisu realitnej kancelárie BROTHERS®.

Využite možnosť financovania cez HÚ, ktorý Vám radi pomôžeme vybaviť. K dispozícii je Vám náš hypotekárny špecialista, ktorý preverí Vaše hypotekárne možnosti a nájde to najlepšie riešenie pre Vás, čím ušetríte veľa času návštevou rôznych bankových inštitúcií.

KONTAKT:
Ohľadne obhliadky kontaktujte makléra:
Ján Mucha, RSc.
+421 905 794 976, jan.mucha@brothersreal.com
www.janmucha.sk

© COPYRIGHT BROTHERS Real, s.r.o. – Fotografie, obrázky a texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie BROTHERS Real, s.r.o.

PREZENTOVANÉ INFORMÁCIE BOLI NADOBUDNUTÉ V DOBREJ VIERE OD VLASTNÍKA NEHNUTEĽNOSTI A REALITNÁ KANCELÁRIA BROTHERS ICH SPROSTREDKÚVA AKO INFORMATÍVNE ÚDAJE, ZA ICH SPRÁVNOSŤ A ÚPLNOSŤ NENESIE ZODPOVEDNOSŤ.

Ján Mucha, RSc.
real estate consultant / finance manager

Je to už dávno, ale dlhé roky som hrával profesionálne hokej na extraligovej úrovni v Čechách aj na Slovensku. Bol som hrdý na to, že tréneri si cenili najmä moju pracovitosť, spoľ...

0905 794 976
jan.mucha@brothersreal.com

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.