PREDAJ, garsónka, 22,3 m2, začiatok Petržalky, Vilová ulica

Bratislava V - Petržalka, Vilová
115.000€

HLAVNÉ CHARAKTERISTIKY

Ponúkame na predaj vkusne zariadenú garsónku s dostatkom úložných priestorov. Nachádza sa na 2. poschodí zrekonštruovaného bytového domu s výťahom. Výmera bytu je 22,3 m2. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou pred 10 rokmi, v byte boli vymenené plastové okná, presklenie loggie, plávajúca podlaha, kúpeľňa, sanita. Zariadenie je súčasťou kúpnej ceny, po dohode je možné ponechať alebo vypratať. Bytový dom je po kompletnej rekonštrukcii - stupačky, fasáda, vchod, strecha. Orientácia bytu je na západ, do tichej ulice a parku. Výborné parkovacie možnosti pre rezidentov. V prípade investície veľmi dobrá možnosť prenájmu.

LOKALITA

Výhodou nehnuteľnosti je výborná, obľúbená lokalita na začiatku Petržalky,  5 min chôdze Vienna Gate s množstvom obchodov a služieb, vlaková stanica, park, detské ihrisko, MHD, školy, škôlky, široké možnosti voľnočasových aktivít, výborné napojenie na obchvat a do Rakúska.

BYTOVÝ DOM

Zrekonštruovaný

2. poschodie

Intercom

Výťah

CENA: 115.000 EUR vrátane kompletného servisu realitnej kancelárie

 

Využite možnosť financovania cez HÚ, ktorý Vám radi pomôžeme vybaviť. K dispozícii je Vám náš hypotekárny špecialista, ktorý preverí Vaše hypotekárne možnosti a nájde to najlepšie riešenie pre Vás, čím ušetríte veľa času návštevou rôznych bankových inštitúcií.

 

KONTAKT:

Ohľadne obhliadky kontaktujte makléra:

 

Ing. Lucia Rumanová

+421 905 562 717, lucia.rumanova@brothersreal.com

 

 

© COPYRIGHT BROTHERS Real, s.r.o. – Obrázky a texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie BROTHERS Real, s.r.o.

 

 

PREZENTOVANÉ INFORMÁCIE BOLI NADOBUDNUTÉ V DOBREJ VIERE OD VLASTNÍKA NEHNUTEĽNOSTI A REALITNÁ KANCELÁRIA BROTHERS ICH SPROSTREDKÚVA AKO INFORMATÍVNE ÚDAJE, ZA ICH SPRÁVNOSŤ A ÚPLNOSŤ NENESIE ZODPOVEDNOSŤ.

Počet izieb Garsónka
Rozloha 22,3 m²
Stav nehnuteľnosti Kompletná rekonštrukcia
Balkón Áno
Konštrukcia Panel
Poschodie 2
Výťah Áno
Ing. Lucia Rumanová
real estate consultant

„Ako realitná maklérka pracujem už 7. rok. Bola to príjemná zmena po 10 rokoch v korporáte na pozícii PR & Marketnig Manager, kedy som cítila potrebu zmeny. Dá sa povedať, že od p...

+421905562717
lucia.rumanova@brothersreal.com

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.