PREDAJ 2 izbového bytu v centre mesta, 100 m2, Mickiewiczova ulica, Bratislava

Bratislava I - Staré Mesto, Mickiewiczova
285.500€

Realitná kancelária BROTHERS Vám ponúka na predaj veľkorysý 2 izbový byt v centre mesta Bratislavy na Mickiewiczovej ulici v Starom Meste.

Byt o výmere 100 m2 sa nachádza na 2 poschodí zo šiestich s výťahom v 10 ročnom obytnom dome. Zariadené, priestranné izby sú klimatizované a súčasťou bytu sú externé žalúzie. Byt nemá balkón.

DISPOZÍCIA:

Vstupom cez bezpečnostné dvere prechádzame vstupnou chodbou, kde sa nachádzajú 2 šatníky a samostatná toaleta - kuchyňa je otvorená, spojená s obývacou časťou - spacou časťou sa prechádza do veľkorysej kúpeľne s vaňou a sprchový kútom. 

VÝHODY BYTU:

- cena

- priestranný

- čiastočne zariadený

- klimatizovaný

- lokalita

- voľný ihneď

- vlastná kotoľňa

LOKALITA:

Byt sa nachádza v obľúbenom centre mesta a poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť, ktorá zaručuje novým majiteľom exkluzívne bývanie . 

CENA: 285.500,- eur vrátane provízie pre RK BROTHERS.

KONTAKT:
Ohľadne obhliadky kontaktujte makléra:
Katarína Némethová
+421 902 759 933, katarina.nemethova@brothersreal.com

© COPYRIGHT BROTHERS Real, s.r.o. – Fotografie, obrázky a texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie BROTHERS Real, s.r.o.

PREZENTOVANÉ INFORMÁCIE BOLI NADOBUDNUTÉ V DOBREJ VIERE OD VLASTNÍKA NEHNUTEĽNOSTI A REALITNÁ KANCELÁRIA BROTHERS ICH SPROSTREDKÚVA AKO INFORMATÍVNE ÚDAJE, ZA ICH SPRÁVNOSŤ A ÚPLNOSŤ NENESIE ZODPOVEDNOSŤ.

 

 

 

Počet izieb 2-izbový
Stav nehnuteľnosti Staršia novostavba – do 15 rokov
Rozloha 100 m²
Konštrukcia Tehla
Poschodie 2
Výťah Áno
Bc. Katarína Némethová
REAL ESTATE CONSULTANT

Obchod s nehnuteľnosťami a práca s klientmi si našli v mojom živote nezastupiteľné miesto a to vďaka vzájomnej interakcii medzi nimi. Rôznorodá práca s ľuďmi je mojim určením a neh...

+421 902 759 933
katarina.nemethova@brothersreal.com

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.