Na Prenájom rodinný dom v Green Resort - Hrubá Borša

Senec - Hrubá Borša, Pri Akadémii
Cena na vyžiadanie

Realitná kancelária Brothers Vám ponúka na prenájom rodinný dom v Green Resort - Hrubá Borša. 

Dom pozostáva z 3 spálni, kúpeľne s toaletou, samostatnou toaletou, obývaciou izbou spojenou s kuchyňou a jedálňou a priestrannou terasou. V celom dome je podlahové kúrenie. Dom sa prenajíma kompletne zariadení. Úžitková plocha domu je 135m2, pozemku 500m2. Veľkou výhodou tejto nehnuteľností je krásna udržiavaná záhrada so súkromnou plážou, vlastným mólom a priamym vstupom do jazera. Z terasy ja krásny a ničím nerušený výhľad na golfové greeny.

Lokalita sa vyznačuje hlavne tichom, bezpečím a pokojným charakterom. Kúsok od domu sa nachádza golfový klub s reštauráciou. Nachádzajú sa tu dve materské škôlky, súkromná aj obecná, jazdecká škola s ponukou jazdeckých kurzov pre deti, aj dospelých, kaviareň s cukrárňou, reštaurácia, fitness centrum, nechtové štúdio, kozmetika, futbalové ihrisko a nádherný park s detským ihriskom. V tesnej blízkosti obce sa nachádzajú Slnečné jazerá a Aquapark v Senci.

Jedinečná ponuka bývania v Green Resort s krásnym výhľadom na golf, zeleň a jazerá predurčuje toto bývanie ako vhodné pre všetky vekové skupiny ľudí, ktorí majú radi prírodu, pekný výhľad z terasy či si radi zašportujú. Či už ste golfista alebo nie, určite si užijete kľud a pohodu, ktorú poskytuje bývanie v rezorte.  Prestíž a zaujímavosť tejto lokality určite zvyšuje 18 jamkové majstrovské golfové ihrisko, krytý driving range a 9 jamkové verejné ihrisko.

 

Cena prenájmu 1 100 €/mesiac + 200€ energie

 

KONTAKT:
Ohľadne obhliadky kontaktujte makléra:
Mgr. Daniela Kucháreková
+421 902 317 550
daniela.kucharekova@brothersreal.com

© COPYRIGHT BROTHERS Real, s.r.o. – Fotografie, obrázky a texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie BROTHERS Real, s.r.o.

PREZENTOVANÉ INFORMÁCIE BOLI NADOBUDNUTÉ V DOBREJ VIERE OD VLASTNÍKA NEHNUTEĽNOSTI A REALITNÁ KANCELÁRIA BROTHERS ICH SPROSTREDKÚVA AKO INFORMATÍVNE ÚDAJE, ZA ICH SPRÁVNOSŤ A ÚPLNOSŤ NENESIE ZODPOVEDNOSŤ.

 

Zariadený Áno
Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.