NA PREDAJ KRÁSNY 3 IZBOVÝ BYT V LUKRATÍVNEJ LOKALITE - PANORÁMA CITY

Bratislava I - Staré Mesto, Landererova
429.000€

Realitná kancelária Brothers Real ponúka na predaj komfortný 3-izbový slnečný byt v obľúbenom komplexe Panoramacity s terasou a pekným výhľadom. K bytu prináleží pivničná kobka a parkovacie státie blízko seba na 3. poschodí. Parkovacie miesto nieje podmienkou predaja. 

PARAMETRE BYTU
- Nachádza sa na 9. poschodí z 33.
- Pozostáva z 2 nepriechodných spální, obývačky spojenej s kuchyňou, kúpelne a samostatného WC,
- úžitková plocha je 85m2 (byt 75m2, loggia 6m2 a pivničná kobka 3.5m2),
- orientácia je na juho-západ smerom na zelenú strechu, tichý bez ruchu z ulice.
- náklady na bývanie sú prilbižne 200 - 250 Eur
- predáva sa kompletne zariadený.

DISPOZÍCIA A ZARIADENIE
Byt disponuje vysokým štandardom - drevenými podlahami a interiérovými dverami s príjemnou dubovou dýhou. Má kvalitné bezpečnostné dvere s dobrou izoláciou. Vďaka veľkoformátovým panoramatickým skleneným oknám s dvoj-sklom a akustickým útlmom je svetlý a tichý.

Predáva sa kompletne zariadený so vstavanou kuchynskou linkou, s veľkými odkladacími priestormi s 2 vstavanými roldor skriňami v chodbe, 1 roldor v spálni a masívnou posteľou. V spálni sa ešte nachádza rohový stolík pri okne s kreslom. Druhá spálňa má dve skrine, dve jednolôžkové postele a pracovný stôl. V obývačke sa nachádza kvalitný gauč slovenskej výroby, TV a malé skrinky. Byt má samostatnú toaletu s umývadlom a kúpelňu s vaňou.

Byt má osadené 3 klimatizačné jednotky, jednu v každej izbe a výborne odhlučnené steny.

LOKALITA A STAVBA
Panoramacity je oceňovaná novostavba, skolaudovaná v roku 2016, ktorá získala titul stavba roka. Vrámci budovy sa nachádzajú potraviny, drogéria, reštaurácie, kaviarne a obchody. Budova má 24/7 recepciu, bezpečnostnú službu, parkovanie a 4 rýchlo výťahy.

Nachádza sa v perfektnej lokalite v rozvíjajúcom sa downtown-e, kúsok od nábrežia, obľubeného nákupného centra Eurovea a neďaleko autobusovej stanice Nivy, je blízko starého mesta a zároveň má rýchle napojenie na dialničný obchvat.

Tento byt si zamilujete tak ako si ho zamilovali nájomcovia, ktorí v ňom spokojne bývali 5 rokov. Je vhodný na vlastné bývanie alebo prenájom a uspokojí aj náročných klientov hľadajúcich atraktívne mestské bývanie s maximálnym komfortom a dostupnosťou.

CENA
Cena nehnuteľnosti je 429.000,- EUR za byt s pivničnou kobkou, s možnosťou odkúpenia garážového státia + 40.000,- EUR (garážové statie nieje podmienkou predaja). Ceny sú vrátane kompletného odborného realitného, finančného a právneho servisu.

KONTAKT:
Ohľadne obhliadky kontaktujte makléra:
Nicolette Paxianová
+421 948 383 804, nicolette.paxianova@brothersreal.com

 

Panoramacity 3 room (2 bedroom) condo with loggia, parking and a cellar 
Comfortable and sunny 2-bedroom condominium for sale in the popular Panoramacity complex with a loggia and a beautiful view. The condo includes a cellar and a parking space close to each other on the 3rd floor.


Important parameters
 

The condo is located at 9. floor out of 33.
it consists of  2 non passable bedrooms, living room opened to kitchen, bathroom and a separate toilet,
usable area is 85m2 (condo 75m2, loggia 6m2 a cellar 3.5m2),
orientation is to the south-west towards the green roof, it's quiet without noise from the street.
living costs are approximately 200 - 250 Eur
it's sold fully furnished.
 

Facilities and amenities
The condo is built in a high standard - wooden floors and interior doors with pleasant oak veneer. It has quality security doors with good insulation. Thanks to large-format panoramic glass windows with double glazing and acoustic attenuation, it is bright and quiet.

It is sold fully furnished with a built-in kitchen unit, with large storage spaces with 2 built-in wardrobes in the hallway, 1 wardrobe in the bedroom and a massive bed. In the bedroom there is a corner table by the window with an armchair. The second bedroom has two wardrobes, two single beds and a desk. In the living room there is a high-quality sofa made in Slovakia, a TV and small cabinets. The apartment has a separate toilet with a sink and a bathroom with a bathtub.


There are 3 air conditioning units, one in each room, and excellent soundproof walls.

Building and location
Panoramacity is an award-winning new building, finished in 2016, which won the title of building of the year. Within the building, there are grocery stores, drugstores, restaurants, cafes and shops. The building has a 24/7 reception, security service, parking and 4 fast elevators.

It is located in a perfect location in the developing downtown, a short distance from the waterfront, the popular shopping center Eurovea and near the Nivy bus station. It right by the old town and at the same time has a quick connection to the highway bypass.

You will fall in love with this apartment just as the tenants who lived in it for 5 years fell in love with it. It is perfect for  living or renting and will satisfy demanding clients looking for attractive urban living with maximum comfort and accessibility.

Price
The price of the property is EUR 429,000 for an apartment with a cellar, with the possibility of buying a garage space + EUR 40,000 (a garage space is not a condition of sale). The prices are final - including complete professional real estate, financial and legal services.

Počet izieb 3-izbový
Rozloha 75 m²
Stav nehnuteľnosti Developerský projekt
Balkón Áno
Pivnica Áno
Parking Áno
Typ parkingu Garážové státie
Poschodie 9
Výťah Áno
Nicolette Paxianová
REAL ESTATE CONSULTANT

Vždy som chcela pracovať s ľuďmi, aj keď sa hovorí, že je to náročné. Napľňa ma ich radosť z toho, keď majú zážitok z predaja ich nehnuteľnosti. Mám rada zodpovednosť a myslím si,...

0948 383 804
nicolette.paxianova@brothersreal.com

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.