Krásny 4 izbový byt, ÚP 95,09 m2, veľký balkón, novostavba CUBICON GARDENS I, Staré Grunty

Bratislava IV - Karlova Ves, Rudolfa Mocka
349.000€

HLAVNÉ CHARAKTERISTIKY


Byt sa nachádza na 3. poschodí šesťročnej novostavby 8-poschodového bytového domu s čarovným výhľadom do zoologickej záhrady. Podlahová plocha bytu spolu s príslušenstvom je 95,09 m2, tvorí ju byt o výmere 83,14 m2, pivnica o výmere 2,10 m2 a balkón o výmere 9,85 m2.

Kúpna cena zahŕňa kompletné zariadenie, vstavané šatníky a kuchynskú linku so spotrebičmi na mieru. Súčasťou predajnej ceny nie je nábytok v detskej izbe, ten je súčasťou dohody. Mesačné náklady na bývanie tvorí fond opráv 150 EUR, elektrina cca 50 EUR/4 osoby. Orientácia S-Z, dve spálne sú orientované na Sever a obývacia izba s balkónom a menšia izba sú orientované na Západ. Vybavenie v nadštandarde: dubové parkety, drevené dvere a zárubne,  bezpečnostné vchodové dvere Sherlock, komplet sanita v kúpelni Laufen, batérie Grohe, drevené Eurookná s vetracími štrbinami, vonkajšie elektrické žalúzie, balkón - drevoplastové kompozitné dosky. Vykurovanie ako aj príprava na TÚV je zabezpečené centrálne. Prostredníctvom termostatov je možné teplotu v byte regulovať.

DISPOZÍCIA 


Šikovnú dispozíciu tvorí vstupná chodba so vstavanými šatníkmi na mieru. Z chodby je vstup vpravo do dvoch izieb - detskej izby a spálne. Vľavo vstup do kúpeľne a samostatnej toalety. Chodbou ďalej prejdete do veľkej obývacej izby s priestranným balkónom, do samostatnej kuchyne a do tretej spálne.  V obývacej izbe je klimatizácia.  

Výmera podlahovej plochy bytu: 83,14 m2 + pivnica 2,10 m2 + balkón 9,85 m2

Spolu výmera: 95,09 m2

LOKALITA

Predností lokality Mlynskej Doliny a projektu CUBICON GARDENS je naozaj veľa. Preto je tak mimoriadne obľúbená. Ponúka na pešo do pár minút široké spektrum služieb, aj voľnočasové aktivity. Nachádza sa v tesnej blízkosti zoologickej záhrady, nákupného centra Galéria CUBICON s množstvom obchodov a služieb, fitness centrum, reštaurácie. V pešej dostupnosti je tiež súkromná poliklinika a doslova pod domom sa nachádza súkromná škôlka a kaderníctvo. Lokalita ponúka taktiež množstvo zelene, neďaleko cyklotrasy a nábrežia Dunaja. Rýchla dostupnosť do centra mesta a napojenie na diaľničný obchvat, zástavky MHD (39, 31, 139).

BYTOVÝ DOM

Novostavba

3. poschodie

Intercom

Tehla

Výťah

CENA
Kúpna cena: 390.000 EUR + garážové státie 30.000 EUR vrátane kompletného servisu realitnej kancelárie BROTHERS.

 

Počet izieb 4-izbový
Rozloha 95 m²
Stav nehnuteľnosti Nová novostavba – do 2 rokov
Balkón Áno
Konštrukcia Tehla
Pivnica Áno
Parking Áno
Typ parkingu Garážové státie
Ing. Lucia Rumanová
real estate consultant

„Ako realitná maklérka pracujem už 7. rok. Bola to príjemná zmena po 10 rokoch v korporáte na pozícii PR & Marketnig Manager, kedy som cítila potrebu zmeny. Dá sa povedať, že od p...

+421905562717
lucia.rumanova@brothersreal.com

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.