Exkluzívne obchodné priestory na prenájom, rezidencia BLUMENTAL, 46 m2, Staré Mesto 

Bratislava I - Staré Mesto, Mýtna
1.543€

HLAVNÉ CHARAKTERISTIKY:

Obchodný priestor s celkovou výmerou 46 m² v novostavbe BLUMENTAL. Priestor je atraktívny svojou polohou, v bezprostrednej blízkosti administratívnej budovy. Disponuje francúzskymi oknami po celej šírke, je dobre presvetlený, klimatizovaný. Slúžil ako kaviareň a menšie bistro. Zariadenie je možno odkúpiť v prípade záujmu za cenu dohodou. V priestore je zariadený bar, kuchynka na prípravu a ohrev jedál, zázemie so skladom, toalety. Výborne dostupný priestor z Mýtnej ulice, aj od Radlinského. Sitovaný vo vnútrobloku, s peším korzom, na námestí, kde sa koná množstvo kultúrnych a spoločenských udalostí. Dostupné ihneď.

OBCHODNÝ PRIESTOR:

Plocha interiéru: 46,46 m2

Na prízemí s bezbariérovým prístupom.


CENA: Cena za prenájom cca 29€/m2/mesiac + prevádzkové náklady a energie. Ceny sú uvedené bez DPH. Províziu neplatíte.

KONTAKT NA MAKLÉRA: Ing. Lucia Rumanová, t.č.: 0905 562 717, e-mail: lucia.rumanova@brothersreal.com


© COPYRIGHT BROTHERS Real, s.r.o. – Fotografie, obrázky a texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie BROTHERS Real, s.r.o.

 

KONTAKT:

Ohľadne obhliadky kontaktujte makléra:

 

Ing. Lucia Rumanová

+421 905 562 717, lucia.rumanova@brothersreal.com

 

 

© COPYRIGHT BROTHERS Real, s.r.o. – Fotografie, obrázky a texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie BROTHERS Real, s.r.o.

 

 

PREZENTOVANÉ INFORMÁCIE BOLI NADOBUDNUTÉ V DOBREJ VIERE OD VLASTNÍKA NEHNUTEĽNOSTI A REALITNÁ KANCELÁRIA BROTHERS ICH SPROSTREDKÚVA AKO INFORMATÍVNE ÚDAJE, ZA ICH SPRÁVNOSŤ A ÚPLNOSŤ NENESIE ZODPOVEDNOSŤ.

Ing. Lucia Rumanová
real estate consultant

„Ako realitná maklérka pracujem už 7. rok. Bola to príjemná zmena po 10 rokoch v korporáte na pozícii PR & Marketnig Manager, kedy som cítila potrebu zmeny. Dá sa povedať, že od p...

+421905562717
lucia.rumanova@brothersreal.com

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.