BYT - 182M2 - TERASA - BRATISLAVA 3 - NOVÉ MESTO - RUBÍNOVÁ ULICA

Bratislava III - Nové Mesto, Rubínová
534.000€

Ponúkame Vám na predaj 4-izb. mezonetový byt  v krásnom prostredí vinohradov s panoramatickým výhladom na Bratislavu. Byt sa nachádza v lokalite pekná cesta- Slanec,  na ulici Rubínová v časti Nové Mesto.
Obytná plocha bytu je 121 m2 + terasa 52,41 m2 + balkón 3,25 m2. Byt sa nachádza na 3a 4 p. zo 4 v zateplenom bytovom dome, ktorý bol kolaudovaný v roku 2008. 

Byt má 3 samostatné izby, kuchyňu prepojenú s obývačkou, ktorú dookola obklopuje vonkajšia terasa s pergolou a markízou. Byt má podlahové kúrenie, klimatizáciu a krb obkladaný z prírodného mramoru. Vonkajšie žalúzie Cancelli + nábytok na mieru. Na terase je predpripravený priestor na saunu alebo môže slúžiť ako odkladací priestor. 
 
K bytu prislúchaju 2 parkovacie státia v garáži, cena jedného  25.000 €.
 
Využite možnosť financovania cez HÚ, ktorý Vám radi pomôžeme vybaviť. K dispozícii je Vám náš hypotekárny špecialista, ktorý preverí Vaše hypotekárne možnosti a nájde to najlepšie riešenie pre Vás, čím ušetríte veľa času návštevou rôznych bankových inštitúcií.
KONTAKT:
Ohľadne obhliadky kontaktujte makléra:
Mgr. Daniela Kucháreková
+421 902 317 550
daniela.kucharekova@brothersreal.com


PREZENTOVANÉ INFORMÁCIE BOLI NADOBUDNUTÉ V DOBREJ VIERE OD VLASTNÍKA NEHNUTEĽNOSTI A REALITNÁ KANCELÁRIA BROTHERS ICH SPROSTREDKÚVA AKO INFORMATÍVNE ÚDAJE, ZA ICH SPRÁVNOSŤ A ÚPLNOSŤ NENESIE ZODPOVEDNOSŤ.

Počet izieb 4-izbový
Rozloha 121 m²
Stav nehnuteľnosti Staršia novostavba – do 15 rokov
Balkón Áno
Výmera balkóna 55 m²
Parking Áno
Typ parkingu Garážové státie
Poschodie 3/4
Výťah Áno
Mgr. Daniela Kuchareková
REAL ESTATE CONSULTANT

0902317550
daniela.kucharekova@brothersreal.com

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.