Mgr. Monika Muchová

„Od skončenia VŠ pracujem v oblasti obchodu. Keď som k obchodu "privoňala" prvý krát, hneď som vedela, že to je to, čo chcem vo svojom živote robiť. Ak človeka práca teší, má jednoznačne krajší život. Práca s ľuďmi je síce náročná, ale presne "šitá" pre mňa. Je to práca, ktorá ma veľmi napĺňa a jej výsledok je vždy ten najlepší pocit, ak vidím spokojných klientov a usmiate tváre pri podpise kúpnych zmlúv. Práve ten dobrý pocit ma motivuje a ženie vpred. Pre niekoho je to investícia, pre iného klienta zasa veľká životná zmena, ktorú urobí vo svojom živote možno raz a som vďačná za to, že môžem byť súčasťou pri týchto veľkých životných zmenách mojich klientov. V realitnej kancelárii BROTHERS® som od jej "zrodu". Som hrdá na to, keď vidím ako napredujeme. Sme ako chameleón na realitnom trhu, ktorý na všetky zmeny ihneď reaguje. Som rada, že som súčasťou práve BTORHERS® tímu, ktorý má veľmi silné základy. Teším sa na vás a na našu novú, prípadne ďalšiu spoluprácu, milí moji klienti.“

Nájdených 52 ponúk.

Realitná kancelária BROTHERS vám ponúka exkluzívne na predaj komfortný rodinný dom v uzavretom rezidenčnom komplexe.

Realitná kancelária BROTHERS vám ponúka exkluzívne na predaj 5 – izbový štýlový rodinný dom s bazénom a krásnou záhradou v Chorvátskom Grobe.

Realitná kancelária BROTHERS Vám ponúka na predaj nadštandardný 2 -izbový byt v kľudnej lokalite na Moyšovej ulici v Dúbravke.

Realitná kancelária BROTHERS Vám ponúka na predaj nadštandardný 4 -izbový rodinný dom v kľudnej lokalite na Moyšovej ulici v Dúbravke.

Realitná kancelária BROTHERS Vám ponúka na predaj 1izbový byt vo vyhľadávanej lokalite na Hanulovej ulici v Bratislave – mestská časť Dúbravka.

Realitná kancelária BROTHERS® Vám ponúka na predaj novostavbu – 4 izbový rodinný dom s rovinatým a slnečným pozemkom s krásnym výhľadom na Plavecký hrad v obci Plavecké Podhradie.

Realitná kancelária BROTHERS Vám ponúka na prenájom čiastočne zariadený 3 izbový byt na ulici Na varte vo vyhľadávanej časti na Kolibe v Bratislave.

Realitná kancelária BROTHERS Vám ponúka na predaj 4 -izbový rodinný dom v kľudnej lokalite na ulici Pri hrádzi v obci Dunajská Lužná.

Realitná kancelária BROTHERS Vám ponúka na prenájom veľkometrážny 3 izbový byt s predzáhradkou v Bratislave - PROJEKT BORY HOME.

Realitná kancelária BROTHERS Vám ponúka na krátkodobý prenájom priestranný 3 -izbový byt s veľkou loggiou na Bárdošovej ulici v mestskej časti Bratislava III – Nové Mesto.

Realitná kancelária BROTHERS Vám ponúka na predaj pekný 2 -izbový byt vo vyhľadávanej lokalite na Komárnickej ulici v Ružinove.

Realitná kancelária BROTHERS Vám exkluzívne ponúka na predaj výrobnú halu a administratívne priestory v priemyselnej zóne Zlaté Moravce. 

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.