Byt, 2 - izbový, 48m2, Bratislava V - Petržalka, ulica Zuzany Chalupovej

Bratislava V - Petržalka, Zuzany Chalupovej
650€

RK Brothers Vám Ponúka na prenájom nový, krásny, plne zariadený dvojizbový byt.

LOKALITA BYTU:
Byt má 40 m2 plus 8 m2 balkón.  Byt sa nachádza na 6. poschodí s výťahom v novostavbe Slnečnice v Bratislavskej Petržalke, orientovaný na južnú stranu a do tichého vnútro-bloku.
Je súčasťou prvej fázy výstavby Slnečníc v bezprostrednej blízkosti Farmárskeho „trhu“, reštaurácii, kaviarní a obchodov (tzv. Slnečnice Market).
Mestskou hromadnou dopravou sa dostanete za 10 minút do Auparku, za 15 minút do centra mesta prípadne 5 minútovou prechádzkou k jazeru Draždiak, lesu či Petržalskej hrádzi. Výborná dopravná dostupnosť autom do centra mesta po Panónskej ceste bez otravných zápch!

Cena je 650 EUR mesačne a zahŕňa všetky energie, klimatizáciu, internet a vlastné parkovacie státie pred vchodom do budovy.

KONTAKT:

Ohľadne obhliadky kontaktujte makléra:

 

Richard Lamprecht

+421 907 362 850, office@brothersreal.com

  

© COPYRIGHT BROTHERS Real, s.r.o. – Obrázky a texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie BROTHERS Real, s.r.o.

  

PREZENTOVANÉ INFORMÁCIE BOLI NADOBUDNUTÉ V DOBREJ VIERE OD VLASTNÍKA NEHNUTEĽNOSTI A REALITNÁ KANCELÁRIA BROTHERS ICH SPROSTREDKÚVA AKO INFORMATÍVNE ÚDAJE, ZA ICH SPRÁVNOSŤ A ÚPLNOSŤ NENESIE ZODPOVEDNOSŤ.

Počet izieb 2-izbový
Rozloha 48 m²
Stav nehnuteľnosti Nová novostavba – do 2 rokov
Balkón Áno
Poschodie 6
Výťah Áno
Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.