Byt, 1 - izbový, 29m2, Bratislava II - Vrakuňa, ulica Hradská

Bratislava II - Vrakuňa, Hradská
82.000€

Realitná kancelária BROTHERS Vám ponúka na predaj výborne dispozične riešený 1 izbový byt v staršej novostavbe na Hradskej ulici v Bratislave - Vrakuni.

BYT:

1 izbový byt sa nachádza v staršej novostavbe tehlového rodinného domu na Hradskej ulici na prízemí , ktorý je situovaný v radovej zástavbe rodinných domov. 

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE BYTU:

Byt pozostáva z jednej obytnej miestnosti, kuchyne spojenej s obývačkou a príslušenstva, ktorým je - vstupná hala a kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

Parkovanie je bezproblémové, hneď vedľa domu na ulici.

LOKALITA:

Ide o veľmi dobrú lokalitu s výbornou dostupnosťou do mesta a na obchvat.

 

 

 

 

Využite možnosť financovania cez HÚ, ktorý Vám radi pomôžeme vybaviť. K dispozícii je Vám náš hypotekárny špecialista, ktorý preverí Vaše hypotekárne možnosti a nájde to najlepšie riešenie pre Vás, čím ušetríte veľa času návštevou rôznych bankových inštitúcií.

 

KONTAKT:

Ohľadne obhliadky kontaktujte makléra:

 

Ing. Katarína Ďurčíková

+421 948 898 129, katarina.durcikova@brothersreal.com

 

 

© COPYRIGHT BROTHERS Real, s.r.o. – Obrázky a texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie BROTHERS Real, s.r.o.

 

 

PREZENTOVANÉ INFORMÁCIE BOLI NADOBUDNUTÉ V DOBREJ VIERE OD VLASTNÍKA NEHNUTEĽNOSTI A REALITNÁ KANCELÁRIA BROTHERS ICH SPROSTREDKÚVA AKO INFORMATÍVNE ÚDAJE, ZA ICH SPRÁVNOSŤ A ÚPLNOSŤ NENESIE ZODPOVEDNOSŤ.

Počet izieb 1-izbový
Rozloha 29 m²
Stav nehnuteľnosti Staršia novostavba – do 15 rokov
Balkón Nie
Poschodie priz
Ing. Katarína Ďurčíková
real estate consultant

V oblasti stavebníctva sa pohybujem prakticky od mala. Vždy ma zároveň priťahovala vízia ako sa dajú veci v bývaní vylepšiť, ako môžu ľuďom spraviť prostredie a život príjemnejším....

+421 907 362 850
office@brothersreal.com

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.