Diplomat Park

Váš luxusný domov v jednej z najlepších a najžiadanejších lokalít v Braislave.

Lokalita

Tento jedinečný projekt sa nachádza v jednej z najlepších a najžiadanejších lokalít v Braislave. Bezprostredná blízkosť centra, krásne výhľady na hrad, kompletná občianska vybavenosť, ako aj maximálny komfort a bezpečie : toto sú atribúty, ktoré robia z DP jedno z najlukratívnejších bývaní v Bratislave.

Výhody a vybavenosť

Objekt disponuje panoramatickými výťahmi obloženými čisto prírodnými materiálmi, mramorom a žulou. Táto skutočnosť dodáva chodbám a spoločenským priestorom nádych luxusu a príjemnej domácej atmosféry. V ponuke sú apartmány s terasou alebo záhradou. Každý jeden disponuje vlastným meračom vody, samostatnými plynovými aj elektrickými hodinami. V bytoch sa nachádza samostatné kúrenie, klimatizácia, drevené parketové podlahy, hliníkové okná s elektricky ovládanými žalúziami, ktoré sa dispozične rozmiestnené tak, aby do nich ľudia z hlavnej ulice nevideli. Kuchyne sú vybavené modernými spotrebičmi od značky MIELE. Vo všetkých apartmánoch je nainštalovaná štruktúrovaná kabeláž (internet, TV, satelit, vrátnik). Orientácia bytových jenotiek je nastavená tak, aby každý byt mohol naplno využiť potenciál svojej plochy a výhľadu.

Bezpečnosť

Park je strážený 24/hod. Monitoringom celého areálu ako aj viacstupňovými bezpečnostnými vchodmi a súkromie jeho klientov je garantované výrazným odstupom kondomínia od hlavnej cesty. Objekt je takisto chránený dvojitým vjazdom do garáže/autovýťahu. Do DP sa možno dostať jedine pomocou individuálne naprogramovaných čipov, ktorými disponujú iba majitelia apartmánov.