Cubicon Gardens

O PROJEKTE

V kľudnej časti Bratislavy - v Mlynskej doline - ponúka Rezidencia CUBICON Gardens 400 bytov od Hamilton group z toho 135 bytov je na predaj od veľkosti 2+kk do 4+kk.. Súčasťou bytových jednotiek sú terasy, balkóny, lodžie. V suteréne sú k dispozícii parkovacie státia a pivničné priestory.

Zaujímavosťou projektu je moderná architektúra, vysoký štandard používaných materiálov a naviazanosť na ponuku blízkych obchodov, služieb, relaxačného a športového vyžitia, ktoré sa nachádzajů v obchodnom centre Galéria CUBICON.

Bytové domy projektu navzájom vytvárajú vnútorný preslnený dvor - vnútroblok, ktorého atraktívna zeleň poskytuje priestor pre oddych a relax.

LOKALITA

Zeleň, kľud, dostatok obchodov a služieb a výborné dopravné napojenie tak ako do centra Bratislavy tak aj na jej okraj vďaka novo vybudovanej trase D2 sú hlavnými prednosťami Mlynskej doliny.

Rezidencia CUBICON Gardens nebude len Vaším novým domovom, ale tiež možnosťou pre uvoľnenie, zábavu a ponaučenie v podobe miestnej ZOO.

Lokalita je na viac obľúbená aj tým, že ponúka bohaté pracovné uplatnenie. V blízkosti sídli mnoho firiem a organizácii. Vďaka rozvinutej dopravnej infraštruktúry sa každý rezident dostane rýchlo do centra mesta ale tiež aj na jeho okraj.

Aj Vy sa môžete zaradiť medzi prvých, ktorí zahája novú éru tejto významnej bratislavskej mestskej časti.