Prečo investovať do rekreačného domčeka?

Máte stresujúcu prácu a potrebujete si cez týždeň vychutnať západ slnka pri vode?
Chcete stráviť nádherný víkend s rodinou a priateľmi mimo ruchu veľkomesta?
Nebaví Vás stále vymýšľať do akého hotela cestovať?

Poďte sa spoločne s nami pozrieť, aké by to bolo, vlastniť takýto typ nehnuteľnosti a ako si tú správnu vybrať.

Pri výbere rekreačného domčeka rozhoduje veľa faktorov, no hlavným je to, čo je pre Vás “oddych” v pravom slova zmysle. Pokiaľ radi oddychujete v lone prírody, odporúčame Vám domy kúsok od lyžiarskych stredísk. Cena týchto nehnuteľností je samozrejme v porovnaní s bežnými rekreačnými domami vyššia, ale pokiaľ sa jedná o investíciu, takáto nehnuteľnosť Vám v prípade prenájmu veľmi rýchlo Vaše investované peniaze vráti. Pokiaľ radi plávate a rybárčite, hľadajte nehnuteľnosti pri jazerách a vodných tokoch, na ktorých je povolený lov rýb nielen na rybárske povolenie, ale aj zážitkové chytanie po uhradení poplatku, a tak isto je povolený pohyb s člnom a kúpanie. Veľa rodín v dnešnej dobe vyhľadáva podobné lokality hlavne v letných mesiacoch, nakoľko sú dostupnejšie ako dovolenka v zahraničí. Pokiaľ nehnuteľnosť zrovna nevyužívate vy, viete ju ponúknuť za veľmi zaujímavú čiastku na krátkodobý nájom.

Nepresvedčil Vás tento krátky návod ako si vybrať tú pravú oázu pokoja ?
Nemusíte si predstavovať ako to asi vyzerá v “raji” pri vode, ale rovno navštívte našu webovú stránku a presvedčte sa na vlastné oči.

V ponuke realitnej kancelárie BROTHERS máme hneď niekoľko nehnuteľností vhodných ako investícia.

Rodinná vila pri nádherných slnečných jazerách v Senci Vám poslúži na celoročné bývanie v kľudnom prostredí, ale aj na krátkodobý prenájom pre ľudí, ktorí hľadajú oddych na vlastnej pláži.

Hľadáte vhodné miesto kam odstavíte svoj čln, zachytáte si ryby z vlastného móla, no napriek tomu ste takmer na skok od Bratislavy? V tom prípade určite neprehliadnite nádherný víkendový dom v Potônských Lúkach. 

Pre ľudí, ktorí túžia po luxusnej nehnuteľnosti mimo územia Slovenskej Republiky je v ponuke nádherná nehnuteľnosť na Floride. Kúpanie v tyrkysovom mori a celoročná teplota na hranici 30 stupňov je dostupná pre Vás práve teraz.