Design-Factory - Majstri vo výrobe

Design-Factory je veľa rokov úspešne pôsobiaca spoločnosť v oblasti interiérovej architektúry a dizajnu. Programovo sa formovala s cieľom vytvoriť novú kreatívnu základňu pre podporu a rozvoj dizajnu a architektúry nadčasových hodnôt na Slovensku.

Počiatky firmy sa viažu už k roku 1992, kedy sa BM štúdio zaoberalo oblasťou výroby 2D a 3D reklamy, teda predmety na podporu predaja – stojany, reklamné nosiče, svetelné boxy, vitríny. Pod pokrievku jeho designov som mala možnosť nahliadnuť priamo v malej továrni takmer na hraniciach Moravy a Slovenska, v mestečku Holíč.

Spoločnosť Design-Factory sa pohybuje vo svete prvotriednych technológií spracovania dreva, plastov, hliníka, vákuového tvarovania, ohýbania, dokonalých povrchových úprav, striekania a polepov. Design Factory pod vedením dizajnéra Branislava Mikitku je výrobcom atypických interiérových prvkov, ktorý vyvíja nové a originálne spôsoby prezentácia tovaru a prvky potom prenáša a aplikuje aj do interiérov predajní.

O dodávkach nadčasových designov interiérových prvkov sa mohli za roky pôsobenia spoločnosti presvedčiť značky ako Samsung, Panasonic, Sony, iRobot, J&T, Guess, Lindt, Whirlpool, Wella, Heineken, Pilsner Urquell, Pepsi Cola, Hudy, Microsoft a mnoho ďaľších.