Nicolette Paxianová

Vždy som chcela pracovať s ľuďmi, aj keď sa hovorí, že je to náročné. Napľňa ma ich radosť z toho, keď majú zážitok z predaja ich nehnuteľnosti. Mám rada zodpovednosť a myslím si, že postarať sa o nehnuteľnosť ľudí, či pri prenájme, alebo predaji nehnuteľnosti je veľká zodpovednosť a určite to netreba brať na ľahkú váhu, pretože je to pre niekoho veľký majetok. Vždy ma obchod, podnikanie, byty, domy a dizajn veľmi fascinovali a preto som sa rozhodla, pre prácu realitnej maklérky. Ak hľadáte pri predaji svojej nehnuteľnosti ľudský, empatický a profesionálny prístup, tak ste na tom správnom mieste. Majte zážitok z predaja.

Nájdených 15 ponúk.

Realitná kancelária BROTHERS Vám ponúka na predaj tento krásny 1,5 izbový byt v Pezinku na ulici Trnavská.

Realitná kancelária Brothers Real ponúka na predaj komfortný 3-izbový slnečný byt v obľúbenom komplexe Panoramacity s terasou a pekným výhľadom. K bytu prináleží pivničná kobka a parkovacie státie blízko seba na 3. poschodí. Parkovacie miesto nieje podmienkou predaja. 

ealitná kancelária BROTHERS Vám ponúka na predaj túto jedinečnú ponuku, tento podmanivý 2 izbový byt v Slovenskom Grobe v časti Monar na ulici Koceľova. Byt je moderne zariadený a pôsobí priestranne. K bytu prináleží aj balkón s nádherným výhľadom na Karpaty a okolie. Veľkou výhodou tohto bytu je ga...

Realitná kancelária BROTHERS Vám ponúka na predaj tento podmanivý 2 izbový byt v Pezinku v časti Muškát na ulici Hroznová. Byt sa nachádza v príjemnej rodinnej lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou v bezprostrednej blízkosti. V byte prebehla rekonštrukcia v roku 2018 a boli menené parkety, o...

PREDANÉ-NA PREDAJ KRÁSNY 3-IZBOVÝ BYT

Bratislava V - Petržalka, Topolčianska

Realitná kancelária BROTHERS Vám ponúka na predaj tento krásny 3 izbový byt v Petržalke na ulici Podhorská.

Realitná kancelária BROTHERS Vám ponúka na prenájom tento 2 izbový byt V Pezinku na ulici Dona Sandtnera.

PREDANÉ-NA PREDAJ PODMANIVÝ 2-IZBOVÝ BYT - VRAKUŇA

Bratislava II - Vrakuňa, Šípová

Realitná kancelária BROTHERS Vám ponúka na predaj tento krásny 2 izbový byt v Bratislave v časti Vrakuňa na ulici Šípová.

PREDANÉ-NA PREDAJ NÁDHERNÝ-ZARIADENÝ 2i BYT

Pezinok - Slovenský Grob, Slavomírova

Realitná kancelária BROTHERS Vám ponúka na predaj tento krásny a komplet zariadený 2 izbový byt v Slovenskom Grobe v časti Monar na ulici Slavomírova.

Realitná kancelária BROTHERS Vám ponúka na predaj tento krásny moderný a komplet zrekonštruovaný 2 izbový byt v Bratislave vo vyhľadávanej lokalite Ružinova na ulici Astrová.

PREDANÉ-NA PREDAJ KRÁSNY PODMANIVÝ 3 IZBOVÝ BYT

Pezinok - Pezinok, Laca Novomeského

Realitná kancelária BROTHERS Vám ponúka na predaj tento podmanivý 3 izbový byt na ulici L.Novomeského.

PREDANÉ-NA PREDAJ KRÁSNY 3-IZBOVÝ BYT

Pezinok - Viničné, Lipová

Realitná kancelária BROTHERS Vám ponúka na predaj tento krásny 3 izbový byt vo Viničnom na ulici Lipová.

REALITNÁ KANCELÁRIA BROTHERS ponúka na prenájom, moderný 1-izbový byt v Pezinku na ulici Trnavská. Byt sa prenajíma zariadený. Bývanie je vhodné pre jednu, alebo dve osoby, ktoré hľadajú príjemné a tiché bývanie.  Byt byt s výmerou 37,94 m2  sa nachádza v časti Muškát. Byt sa zároveň nachádza v lok...

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.