Zaujímavý, atypický nebytový priestor v Petržalke, ul. Topoľčianska o výmere 96,10 m2.

Bratislava V - Petržalka, Topoľčianska
163.900€

Realitná kancelária BROTHERS Vám ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný atypický nebytový priestor - LOFT o výmere 96,10 m2 na ulici Topoľčianska v lokalite Bratislava  - Petržalka. 

PRIESTOR:

Veľmi zaujímavý, netypický, kompletne zrekonštruovaný nebytový priestor - LOFT o výmere 96,10 m2 na prízemí bytového domu.

DISPOZÍCIA PRIESTORU:

Nebytový priestor pozostáva z jednej veľkej miestnosti s kuchynskou linkou, nad ktorou sa nachádza ďalšia izba s vlastným schodiskom. Vpravo od vstupu sa nachádza schodisko, ktorým sa dostanete do 2 samostatných nepriechodných izieb s oknami. V prízemí sa nachádza taktiež kúpeľňa s WC a sprchovacím kútom. Nebytový priestor je vhodný pre podnikanie, bývanie alebo aj ako veľmi vítaná kombinácia podnikania a bývania. 

LOKALITA:

Nebytový priestor sa nachádza v lokalite s plnou občianskou vybavenosťou (pošta, Kaufland, Terno, zastávka Romanova, Zrkadlový háj, jazero Draždiak).
K dispozícii ihneď. Veľmi zaujímavá nehnuteľnosť pre priaznivcov neštandardných riešení bývania a umelecky naladených duší, ktoré nechcú kráčať s davom.

CENA: 159.600,- € s DPH plus provízia realitnej kancelárie BROTHERS® 
za sprostredkovanie, právny a realitný servis spojený s prevodom bytu do osobného vlastníctva.

MOŽNOSŤ ODPOČTU DPH.

Využite možnosť financovania cez HÚ, ktorý Vám radi pomôžeme vybaviť. K dispozícii je Vám náš hypotekárny špecialista, ktorý preverí Vaše hypotekárne možnosti a nájde to najlepšie riešenie pre Vás, čím ušetríte veľa času návštevou rôznych bankových inštitúcií.

 

KONTAKT:

Ohľadne obhliadky kontaktujte makléra:

 

Mgr. Ing. Katarína Dorn

+421 905 278 378

katarina.dorn@brothersreal.com

 

© COPYRIGHT BROTHERS Real, s.r.o. – Fotografie, obrázky a texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie BROTHERS Real, s.r.o.

 

PREZENTOVANÉ INFORMÁCIE BOLI NADOBUDNUTÉ V DOBREJ VIERE OD VLASTNÍKA NEHNUTEĽNOSTI A REALITNÁ KANCELÁRIA BROTHERS ICH SPROSTREDKÚVA AKO INFORMATÍVNE ÚDAJE, ZA ICH SPRÁVNOSŤ A ÚPLNOSŤ NENESIE ZODPOVEDNOSŤ.

Počet izieb 4-izbový
Rozloha 96,10 m²
Poschodie prízemie
Stav nehnuteľnosti Kompletná rekonštrukcia
Výťah Áno
Mgr. Ing. Katarína Dorn
real estate consultant

„V oblasti nehnuteľností pracujem už siedmy rok. Pamätám si, ako mi kamarátka ešte v roku 2010 povedala, že by som mala pracovať v „realitách“, že ma v tejto profesii doslova „vidí...

+421 918 749 359
office@brothersreal.com

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.