VÝNIMOČNÁ INVESTIČNÁ PONUKA, komplex apartmány, byty, obchodné a kancelárske priestory na Zámockej ulici

Bratislava I - Staré Mesto, Zámocká
Cena na vyžiadanie

HLAVNÉ CHARAKTERISTIKY:

ZÁMOCKÁ RESIDENCE zahŕňa ponuku ako celok: 12 priestorov (apartmány a byty) po kompletnej rekonštrukcii pod dohľadom architekta a vo vysokom štandarde, obchodný a kancelársky priestor. Súčasťou ponuky je aj 19 garážových státí a možnosť prenájmu vonkajších parkovacích miest.

BYTOVÉ JEDNOTKY: 

Predstavte si miesto pre život, kde vládne jedinečný génius loci, aký môže vzniknúť len pri stretnutí modernej architektúry s historickou atmosférou. Presne taká je Zámocká Residence.

Projekt ponúka 12 priestorov na Hradnom kopci, z ktorého ľahko nájdete cestu priamo do historického centra Bratislavy. Priestory sú vhodné na bývanie i na podnikanie.

Všetky priestory sú vybavené kvalitným zariadením overených značiek. V kombinácii s moderným dizajnom od renomovaného architekta tak vznikli príťažlivé priestory, v ktorých nájdete svoj domov a zázemie.

Pre detailnejšie zobrazenie ponuky bytových a nebytových priestorov pripájam link: www.zamockaresidence.sk

PRIESTORY:

Obchodný priestor o veľkosti 445 m2, s presklenými výkladmi na Zámockú ulicu.

Kancelársky priestor o veľkosti 591 m2, na 1. poschodí, po kompletnej rekonštrukcii, s najmodernejšími prvkami pre modernú kanceláriu s chill-out zónami.

PARKOVANIE: 

Veľkým benefitom je, že môžete zahodiť starosti s parkovaním. Zámocká Residence Vám poskytne potrebný komfort aj v tejto oblasti – parkovacie miesta sú k dispozícii na predaj v garáži a tiež možnosť prenájmu vonkajších státí.

LOKALITA: 

Jedinečná lokalita v historickom srdci Bratislavy na Hradnom kopci. Cez spoločné átrium bytového domu je to doslova na skok do Hradných záhrad.  

V pešej dostupnosti sa nachádzajú všetky služby pre pohodlný život, hromadná doprava a široký výber pubov a reštaurácií. Preto je ideálnou voľbou pre tých, ktorí chcú mať všade blízko a žiť na pulze mesta.

KONTAKT: Pre viac informácií kontaktujte prosím makléra: Ing. Lucia Rumanová, +421 905 562 717, lucia.rumanova@brothersreal.com

Stav nehnuteľnosti Kompletná rekonštrukcia
Konštrukcia Tehla
Poschodie 1
Výťah Áno
Parking Áno
Typ parkingu Garážové státie
Rozloha od 40 m²
Ing. Lucia Rumanová
real estate consultant

„Ako realitná maklérka pracujem už 7. rok. Bola to príjemná zmena po 10 rokoch v korporáte na pozícii PR & Marketnig Manager, kedy som cítila potrebu zmeny. Dá sa povedať, že od p...

+421905562717
lucia.rumanova@brothersreal.com

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.