SKY PARK – Neobývaný, nový 2i byt, 55m2, 3.p, klimatizovaný

Bratislava I - Staré Mesto, Čulenova
990€

Dispozícia:

Byt má rozlohu 55m2 (byt 50 m2, balkón 5m2), nachádza sa na 3.poschodí (30) v novostavbe s rýchlovýťahmi a 24h recepciou. Orientácia bytu - juhozápad.

Pozostáva zo vstupnej chodby s úložným priestorom. Po ľavej strane od chodby je kúpeľňa s vaňou. Po pravej strane od chodby je samostatné WC. Ďalej chodba vedie do obývacej izby spojenej s jedálenskou časťou a kuchyňou. Z obývacej časti je prechod na balkón. Oproti kuchyne sa nachádza samostatná spálňa taktiež so vstupom na balkón, z ktorého je výhľad na Národné divadlo.

K dispozícií je parkovacie miesto v podzemnej garáži.

Vybavenie:

Byt je kompletne nový, doteraz neobývaný. Prenajíma sa zariadený a kompletne vybavený, vrátane všetkých elektrospotrebičov (chladnička s mrazničkou, umývačka riadu, indukčná varná doska, elektrická rúra, digestor, vstavaná mikrovlnka, základný riad), súčasťou je aj práčka, vysávač, žehlička, televízor a riadené vetranie s rekuperáciou v celom bytovom objekte.

Popis lokality:

Byt sa nachádza v novostavbe SKY PARK, na vrchole ktorej je k dispozícií úžasná panoramatická vyhliadková terasa. Priamo v areáli sú detské ihriská, workoutové ihriská, výbeh pre psov, spoločenský amfiteáter, fontána. Je tu ľahká dostupnosť priamo do centra mesta, v blízkosti je množstvo podnikov, obchodov, barov, reštaurácií, nákupné centrum EUROVEA, Slovenské Národné Divadlo, hotel Sheraton.

Cena:

Cena nájmu je 690 EUR. Cena nezahŕňa energie 200 EUR (vrátane vysokorýchlostného optického internetu) a parkovacie státie v garáži 100 EUR.

Dostupnosť:

K dispozícií ihneď

Rada Vám ukážem byt pri osobnej obhliadke!

Počet izieb 2-izbový
Rozloha 55 m²
Stav nehnuteľnosti Nová novostavba – do 2 rokov
Balkón Áno
Výmera balkóna 5 m²
Zariadený Áno
Parking Áno
Typ parkingu Garážové státie
Mgr. Veronika Pažitná, BSBA
REAL ESTATE CONSULTANT

0902350686
veronika.pazitna@brothersreal.com

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.