ROZADOL - PREDAJ VEĽKOMETRÁŽNEHO 3-IZBOVÉHO BYTU (187 M2) S TERASOU V NOVOSTAVBE, RUŽOVÁ DOLINA

Bratislava II - Ružinov, Ružová dolina
Cena na vyžiadanie

Realitná kancelária Brothers ponúka na predaj veľkometrážny 3-izbový byt s terasou v modernej ružinovskej štvrti, v obytnom dome Rozadol. Byt sa nachádza na 3. NP z 24 NP a disponuje podlahovou plochou 104 m2 plus terasa 83 m2. Z dispozičného hľadiska je byt členený na tri izby, kuchynský kút, predsieň, kúpeľňu, WC a terasu. Byt sa predáva v stave holobytu, bez podláh, kuchynskej linky a vybavenie v kúpeľni. Vnútorné vybavenie bytu tvoria rozvody teplej a studenej vody, kanalizácie, elektrickej energie a kabeláž pre internetové a televízne rozvody. Vykurovanie bytu je ústredné, teplovzdušnými podlahovými konvektormi, v kombinácii s rekuperáciou tepla. Kúpeľňu je možné zariadiť vaňou a sprchovacím kútom, 2x umývadlom. WC je samostatné. Okná sú hliníkové s izolačným dvojsklom. Stropná konštrukcia je pripravená pre osadenie chladiaceho systému. K dispozícii je recepcia, 2 výťahy a možnosť dlhodobo si prenajať 2 parkovacie státia v podzemnej garáži (cca 80 eur/mesačne).

CENA: 550 000 € vrátane provízie pre RK

Provízia zahŕňa poplatky spojené s prevodom vlastníckych práv na katastri, vrátane právneho servisu a ostatných služieb spojených s odovzdaním bytu.


KONTAKT NA PREDAJCU:

Mgr. Adriána Kminiaková

+421 917 525 744, adriana.kminiakova@brothersreal.com


© COPYRIGHT BROTHERS Real, s.r.o. – Fotografie, obrázky a texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie BROTHERS Real, s.r.o. a ich šírenie je zakázané.

 

Počet izieb 3-izbový
Rozloha 187 m²
Stav nehnuteľnosti Nová novostavba – do 2 rokov
Balkón Áno
Výmera balkóna 83 m²
Pivnica Áno
Parking Áno
Poschodie 2.
Výťah Áno
Mgr. Adriána Kminiaková
REAL ESTATE CONSULTANT

Dlhodobo sledujem vývoj realitného trhu a zaujímam sa o dianie vo svojom okolí. Realitný trh nielen v Bratislavskom kraji pokladám za skvelú príležitosť zmysluplne investovať do ko...

0917 525 744
adriana.kminiakova@brothersreal.com

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.