RODINNÝ DOM NA PREDAJ OKRES SENEC

Senec - Tureň, Turen
195.000€

Realitná kancelária BROTHERS® Vám exluzívne ponúka na predaj 4 - izbový dom na kľúč s pozemkom vo výmere 369 m2 v obci Tureň pri Senci.

 

 Rýchlosť vystavby :
- Vďaka výraznej miere prefabrikácie a minimalizovaniu “mokrých” procesov zaberie stavba drevodomu od základov až po zastrešenie v priemere len 3 mesiace.

Prírodný material:
- Drevo je obnoviteľný stavebný materiál s dlhou životnosťou a skvelými tepelnoizolačnými a akustickými vlastnosťami.

Úspora energii:
- Termoizolačné vlastnosti materiálov používaných na stavbu montovaných domov výrazne znižujú náklady na vykurovanie a zabezpečia v dome príjemnú teplotu počas celého roka.

CENA : 195 000 ,- € Vrátane provízie pre RK BROTHERS.

Využite možnosť financovania cez HÚ, ktorý Vám radi pomôžeme vybaviť. K dispozícii je Vám náš hypotekárny špecialista, ktorý preverí Vaše hypotekárne možnosti a nájde to najlepšie riešenie pre Vás, čím ušetríte veľa času návštevou rôznych bankových inštitúcií.

KONTAKT:
Ohľadne obhliadky kontaktujte makléra:
Vladimír Lantoš
vladimir.lantos@brothersreal.com
0905 931 029
© COPYRIGHT BROTHERS Real, s.r.o. – Fotografie, obrázky a texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie BROTHERS Real, s.r.o.

Konštrukcia Tehla
Vladimír Lantoš
REAL ESTATE CONSULTANT

Predávať nehnuteľnosti a hľadať ľudom nový domov je veľká výzva. Avšak výzvy mám rád celý život, naučil ma to život profesionálneho športovca. Ak vidím cieľ snažím sa ho vždy dotia...

0905 931 029
vladimir.lantos@brothersreal.com

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.