PRENÁJOM, zariadený 2 izbový byt, 54 m2, vynikajúca lokalita Ružinova pri Štrkovci

Bratislava II - Ružinov, Herlianska
520€

Parkovanie je pohodlné pred domom a v okolitých uličkách. Prenajíma sa zariadený, nová sedačka, obývacia stena, vymenená plávajúca podlaha a plastové okná, staršia kúpeľňa. Možnosť dozariadiť v prípade záujmu. Spálňa je funkčne rozdelená na dve časti - väčšia s manželskou posteľou a menšia časť so skriňou, jednou posteľou a východ na balkón.

Veľkou prednosťou je lokalita, v bezprostrednej blízkosti park. Začiatok Ružinova, pri Štrkovci, kompletná občianska vybavenosť, v susedstve potraviny, Ružinovská Klubovňa, MHD. Voľný ihneď.

Dispozícia:

Vstupná chodba, samostatná toaleta, kúpeľňa s vaňou a práčkou, prechod do obývacej izby z ktorej sa ide do kuchyne a do spálne s manželskou posteľou a oddelenou pólizbou s posteľou a s balkónom. 

Voľný ihneď.

CENA: 520 € vrátane energií. Pri podpise nájomnej zmluvy sa hradí 1 mesačný nájom a depozit. Províziu neplatíte.

 

KONTAKT:

Ohľadne obhliadky kontaktujte makléra:

 

Ing. Lucia Rumanová

+421 905 562 717, lucia.rumanova@brothersreal.com

 

 

© COPYRIGHT BROTHERS Real, s.r.o. – Fotografie, obrázky a texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie BROTHERS Real, s.r.o.

 

 

PREZENTOVANÉ INFORMÁCIE BOLI NADOBUDNUTÉ V DOBREJ VIERE OD VLASTNÍKA NEHNUTEĽNOSTI A REALITNÁ KANCELÁRIA BROTHERS ICH SPROSTREDKÚVA AKO INFORMATÍVNE ÚDAJE, ZA ICH SPRÁVNOSŤ A ÚPLNOSŤ NENESIE ZODPOVEDNOSŤ.

Rozloha 54 m²
Počet izieb 2-izbový
Stav nehnuteľnosti Čiastočná rekonštrukcia
Balkón Áno
Výmera balkóna 3 m²
Konštrukcia Tehla
Zariadený Áno
Pivnica Áno
Poschodie 2
Ing. Lucia Rumanová
real estate consultant

„Ako realitná maklérka pracujem už 7. rok. Bola to príjemná zmena po 10 rokoch v korporáte na pozícii PR & Marketnig Manager, kedy som cítila potrebu zmeny. Dá sa povedať, že od p...

+421905562717
lucia.rumanova@brothersreal.com

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.