PRENÁJOM 4-IZBOVÉHO BYTU S 2 BALKÓNMI, GARÁŽOU A PIVNICOU, KOLIBA, 137m2, 2. POSCHODIE

Bratislava III - Nové Mesto, Tupého
1.200€

DISPOZÍCIA:

Byt má rozlohu 137m2, nachádza sa na 2.poschodí (4), pri vstupe s množstvom úložného priestoru. Chodba vedie po pravej strane do prvej izby, odkiaľ je vstup na balkón. Hneď vedľa sa nachádza druhá izba. Po ľavej strane od chodby je samostatná toaleta. Ďalej samostatná kúpeľňa s vaňou, sprchovým kútom, toaletou s pračkou. Chodbou sa priamym vstupom dostávame do kuchyne spojenej s obývacou a jedálenskou časťou. Z priestrannej obývačky a kuchyne je vstup na dva balkóny. A z jedálenskej časti je vstup do hlavnej spálne. Byt je orientovaný na východ.

VYBAVENIE:

Byt sa prenajíma zariadený a vybavený, vrátane všetkých elektrospotrebičov (chladnička s mrazničkou, umývačka riadu, digestor, elektrická varná doska, príbory, taniere, poháre). V byte je dostatočný úložný priestor, vstavané skrine sú na chodbe, aj v izbách. Byt je vybavený podlahovým kúrením.  Klimatizácie nie je súčasťou. Byt bude novým nájomcom odovzdaný kompletne vymaľovaný.

POPIS LOKALITY:

Lokalita je tichá a dobre dostupná z hlavnej komunikácie. V okolí je kompletná občianska vybavenosť. Je tu množstvo zelene, lesov a stromov. Je to ideálna lokalita najmä pre ľudí, ktorí vyhľadávajú turistiku a zároveň tichú lokalitu s dobrou dostupnosťou do centra.

CENA:

Cena nájmu je 1000 EUR, vrátane jedného garážového státia. (Možnosť prenajať si druhé parkovacie miesto v garáži za poplatok 70 EUR). Cena nezahŕňa energie 200 EUR

Internet a TV programy si nájomca hradí sám.

KONTAKT:

Pre viac informácií a ohľadom obhliadky kontaktujte prosím makléra:

Mgr. Veronika Pažitná

+421 902 350 686

Počet izieb 4-izbový
Rozloha 137 m²
Balkón Áno
Zariadený Áno
Pivnica Áno
Parking Áno
Poschodie 2
Výťah Áno
Mgr. Veronika Pažitná, BSBA
REAL ESTATE CONSULTANT

0902350686
veronika.pazitna@brothersreal.com

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.