PRENÁJOM 2-IZBOVÉHO BYTU V CENTRE, HVIEZDOSLAVOVO NÁMESTIE, Bratislava

Bratislava I - Staré Mesto, Hviezdoslavovo námestie
640€

Realitná kancelária BROTHERS ponúka na prenájom útulný a slnečný 2-izbový byt v centre Starého mesta, na Hviezdoslavovom námestí. Interiér je zariadený v jednoduchom staromestskom štýle s charakteristickými vysokými stropmi. Dispozícia bytu: predsieň, obývačka spojená s kuchyňou, spálňa, kúpeľňa s WC. Nachádza sa na 3. poschodí s výťahom, je orientovaný južne na Hviezdoslavovo námestie. Byt sa prenajíma zariadený a plne vybavený. Je vhodný pre pár alebo jednotlivca. Rozloha bytu je 44 m2.

 

Cena: 550 € vrátane internetu a TV + 90 € energie 

 

KONTAKT:

Pre viac informácií a ohľadom obhliadky kontaktujte prosím makléra:

Mgr. Adriána Kminiaková

+421 917 525 744, adriana.kminiakova@brothersreal.com

 

© COPYRIGHT BROTHERS Real, s.r.o. – Fotografie, obrázky a texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie BROTHERS Real, s.r.o.

 

PREZENTOVANÉ INFORMÁCIE BOLI NADOBUDNUTÉ V DOBREJ VIERE OD VLASTNÍKA NEHNUTEĽNOSTI A REALITNÁ KANCELÁRIA BROTHERS ICH SPROSTREDKÚVA AKO INFORMATÍVNE ÚDAJE, ZA ICH SPRÁVNOSŤ A ÚPLNOSŤ NENESIE ZODPOVEDNOSŤ.
 

Poschodie 3.
Rozloha 44 m²
Počet izieb 2-izbový
Stav nehnuteľnosti Kompletná rekonštrukcia
Výťah Áno
Mgr. Adriána Kminiaková
REAL ESTATE CONSULTANT

Dlhodobo sledujem vývoj realitného trhu a zaujímam sa o dianie vo svojom okolí. Realitný trh nielen v Bratislavskom kraji pokladám za skvelú príležitosť zmysluplne investovať do ko...

0917 525 744
adriana.kminiakova@brothersreal.com

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.