=PRENAJATÉ= Výnimočná ponuka, obchodné priestory na prenájom, 50 m2, Grösslingova

Bratislava I - Staré Mesto, Grosslingova
600€

HLAVNÉ CHARAKTERISTIKY:


Obchodné priestory situované na Grösslingovej ulici, v tesnej blízkosti Štúrovej ulice. Kompletne zrekonštruované, okná (výklad) do ulice. Výmera je 50 m2, 2 oddelené miestnosti, 2 vchody, kuchynka, toalety, odkladací priestor cca 1 m2. Viacero pripojení k dátovým zásuvkám na všetkých stenách. Dva vchody, hlavný aj bočný vchod.

VÝBORNÝ ŠTANDARD: Súčasťou vybavenia sú bezpečnostné protipožiarne dvere, Alarm, klimatizácia v každej miestnosti, centrálny vykurovací sysém, francúzske okná smerom do ulice.

Výnimočná ponuka obchodnej prevádzky na prenájom najmä svojou polohou a funkčnou dispozíciou. Ideálne pre spoločnosti, ktoré ponúkajú finančné poradenstvo, administratívu alebo realitné kancelárie.


DISPOZÍCIA: vchod priamo do prvej miestnosti s výkladom, ďalej chodbou do kuchynky, toaleta a vstup do druhej miestnosti s veľkým oknom a výhľadom do dvora.


LOKALITA: Výborná lokalita Starého mesta na začiatku Grösslingovej ulice (v tesnej blízkosti Štúrovej ulice). Kompletná občianska vybavenosť, v blízkosti pešej zóny, vysoká frekvencia chodcov.


CENA: 600 € + energie (približne 120€).  Pri podpise zmluvy sa hradí kaucia a 1 mesačné nájomné vopred.

 

KONTAKT:

Ohľadne obhliadky kontaktujte makléra:

 

Ing. Lucia Rumanová

+421 905 562 717, lucia.rumanova@brothersreal.com

 

 

© COPYRIGHT BROTHERS Real, s.r.o. – Fotografie, obrázky a texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie BROTHERS Real, s.r.o.

 

 

PREZENTOVANÉ INFORMÁCIE BOLI NADOBUDNUTÉ V DOBREJ VIERE OD VLASTNÍKA NEHNUTEĽNOSTI A REALITNÁ KANCELÁRIA BROTHERS ICH SPROSTREDKÚVA AKO INFORMATÍVNE ÚDAJE, ZA ICH SPRÁVNOSŤ A ÚPLNOSŤ NENESIE ZODPOVEDNOSŤ.

Ing. Lucia Rumanová
real estate consultant

„Ako realitná maklérka pracujem už 6. rok. Bola to príjemná zmena po 10 rokoch v korporáte na pozícii PR & Marketnig Manager, kedy som cítila potrebu zmeny. Dá sa povedať, že od p...

+421905562717
lucia.rumanova@brothersreal.com

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.