=PRENAJATÉ= Prenájom, krásny 2 izbový byt, Šancova, Nové Mesto

Bratislava III - Nové Mesto, Šancova
600€

Byt je krásne a útulne zariadený, vonia pocitom čistoty a domova. Disponuje rozlohou 43,5 m2, je kompletne vkusne zariadený aj s príslušenstvom, vybavením kuchyne a spotrebičmi. Nachádza sa na druhom poschodí bez výťahu. Orientácia V-Z, výhľad do dvora plného zelene, byt je tichý. Parkovisko na veľkom dvore za domom. V kúpeľni pribudne ešte práčka a namiesto postele v obývačke môže byť rolldoor.

Voľný je ihneď.

BYTOVÝ DOM: zateplený tehlový bytový dom, vchod na čip, Intercom. 

LOKALITA: Vynikajúca lokalita, začiatok Starého Mesta, pri Račianskom Mýte, MHD - autobusy, električky, tržnica, nákupné stredisko Centrál.

CENA PRENÁJMU: 600 EUR/mesiac vrátane energií a internetu s káblovou televíziou. Pri podpise zmluvy sa hradí aj bezpečnostná kaucia vo výške 600 EUR.

KONTAKT NA MAKLÉRA: Ing. Lucia Rumanová, t.č.: 0905 562 717, e-mail: lucia.rumanova@brothersreal.com

 

KONTAKT:

Ohľadne obhliadky kontaktujte makléra:

 

Ing. Lucia Rumanová

+421 905 562 717, lucia.rumanova@brothersreal.com

 

 

© COPYRIGHT BROTHERS Real, s.r.o. – Fotografie, obrázky a texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie BROTHERS Real, s.r.o.

 

 

PREZENTOVANÉ INFORMÁCIE BOLI NADOBUDNUTÉ V DOBREJ VIERE OD VLASTNÍKA NEHNUTEĽNOSTI A REALITNÁ KANCELÁRIA BROTHERS ICH SPROSTREDKÚVA AKO INFORMATÍVNE ÚDAJE, ZA ICH SPRÁVNOSŤ A ÚPLNOSŤ NENESIE ZODPOVEDNOSŤ.

Počet izieb 2-izbový
Rozloha 43,45 m²
Stav nehnuteľnosti Kompletná rekonštrukcia
Konštrukcia Tehla
Zariadený Áno
Pivnica Nie
Parking Nie
Poschodie 2
Ing. Lucia Rumanová
real estate consultant

„Ako realitná maklérka pracujem už 6. rok. Bola to príjemná zmena po 10 rokoch v korporáte na pozícii PR & Marketnig Manager, kedy som cítila potrebu zmeny. Dá sa povedať, že od p...

+421905562717
lucia.rumanova@brothersreal.com

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.