=PREDANÉ= Výnimočná ponuka na predaj, veľký 2,5 izbový byt, ÚP 62 m2, Bezručova/Dostojevského rad

Bratislava I - Staré Mesto, Dostojevského rad
220.000€

HLAVNÉ CHARAKTERISTIKY:

Bytový dom, kde sa tento charizmatický byt nachádza bol postavený ešte v roku 1940. Dýcha kusom histórie a vyniká osobitým čarom. Jeho vynikajúca poloha snúbi historické centrum mesta s novým Downtownom a krásnym výhľadom na Euroveu. Ďalšou prednosťou je možnosť parkovania vo dvore, čo je skutočnou výhodou v centre mesta. Táto nehnuteľnosť je jedinečná aj tým, že mala jedného majiteľa, byt sa neprenajímal a na poschodí je len jeden sused.

 

BYT: 

Výmera bytu je 61,72 m2, pivnica o výmere 1,92 m2 a nachádza sa na 4. poschodí tehlového bytového domu s výťahom. Nehnuteľnosť prešla postupnými rekonštrukciami v roku 2001 a 2007. Boli vymenené obklady, okná, kúpeľňa a kuchynská linka. Elektrina je urobená čiastočne. Pôvodné drevené parkety na spôsob palubovky zostali zachované. Ďalšou prednosťou bytu je jeho orientácia V-Z, čo zabezpečuje dobré prevetranie. Izby sú otočené na Východ a Kuchyňa s menšou izbou na Západ do tichého dvora. Mesačné režijné náklady sú vo výške 141 EUR, plyn a elektrina 13 EUR. Predáva sa aj so zariadením podľa vzájomnej dohody.

DISPOZÍCIA: vstupná priestranná chodba, vpravo 2 samostatné nepriechodné a veľké izby s orientáciou na Východ, na ulicu Bezručova, a výhľadom na Euroveu, kúpeľňa s vaňou. Vľavo vchod do „slúžkovskej“ izby, samostatná toaleta, kuchyňa so špajzou. Orientácia na Západ, otočené do tichého dvora. Všetky miestnosti majú vlastné odvetranie.

 

PARKOVANIE: Vlastné parkovanie v uzavretom dvore.

 

LOKALITA: Historické centrum hlavného mesta, v susedstve s Eurovea, Univerzitou Komenského, široké možnosti trávenia voľného času, priame napojenie na cyklotrasy cez Starý Most, nábrežie Dunaja, Šafárikovo námestie – množstvo spojov MHD.

 

CENA: 220.000 EUR vrátane provízie a kompletného servisu RK

 

 

Využite možnosť financovania cez HÚ, ktorý Vám radi pomôžeme vybaviť. K dispozícii je Vám náš hypotekárny špecialista, ktorý preverí Vaše hypotekárne možnosti a nájde to najlepšie riešenie pre Vás, čím ušetríte veľa času návštevou rôznych bankových inštitúcií.

 

KONTAKT:

Ohľadne obhliadky kontaktujte makléra:

 

Ing. Lucia Rumanová

+421 905 562 717, lucia.rumanova@brothersreal.com

 

 

© COPYRIGHT BROTHERS Real, s.r.o. – Fotografie, obrázky a texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie BROTHERS Real, s.r.o.

 

 

PREZENTOVANÉ INFORMÁCIE BOLI NADOBUDNUTÉ V DOBREJ VIERE OD VLASTNÍKA NEHNUTEĽNOSTI A REALITNÁ KANCELÁRIA BROTHERS ICH SPROSTREDKÚVA AKO INFORMATÍVNE ÚDAJE, ZA ICH SPRÁVNOSŤ A ÚPLNOSŤ NENESIE ZODPOVEDNOSŤ.

Počet izieb 2,5-izbový
Rozloha 62 m²
Stav nehnuteľnosti Čiastočná rekonštrukcia
Konštrukcia Tehla
Pivnica Áno
Parking Áno
Typ parkingu Vonkajšie státie
Poschodie 4
Výťah Áno
Ing. Lucia Rumanová
real estate consultant

„Ako realitná maklérka pracujem už 7. rok. Bola to príjemná zmena po 10 rokoch v korporáte na pozícii PR & Marketnig Manager, kedy som cítila potrebu zmeny. Dá sa povedať, že od p...

+421905562717
lucia.rumanova@brothersreal.com

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.