PREDAJ, garsónka, 22,3 m2, historické centrum, Kúpeľná ulica

Bratislava I - Staré Mesto, Kúpeľná
139.000€

HLAVNÉ CHARAKTERISTIKY


Útulná garsónka s orientáciou do zeleného vnútrobloku, predáva sa aj so zariadením, zachovalý pôvodný stav, na prízemí bytového tehlového domu v úplnom centre Bratislavy. Výhľad a orientácia na zeleň, okná sú zamrežované, tichý byt. Vo väčšej izbe sa nachádza manželská posteľ, rozťahovacia sedačka, jedálenský kút so 4 stoličkami, veľká skriňa. Kúchynský kút je prepojený so sprchovým kútom a umývadlom, oddelená toaleta. Odkladací priestor s odvetraním nad sprchovým kútom. Bytový dom - rekonštruované spoločné priestory, nové vchodové dvere, Intercom.

LOKALITA

Historické centrum Bratislavy, bohaté možnosti kultúrneho a spoločenského vyžitia. V bezprostrednej blízkosti divadlá, kaviarne, reštaurácie, dobré možnosti MHD, školy, škôlky.

BYTOVÝ DOM

Prízemie

Intercom

Výťah

Tehla

Bez balkónu a pivnice

CENA: 139.000 EUR vrátane kompletného servisu RK BROTHERS

 

KONTAKT:

Ohľadne obhliadky kontaktujte makléra:

 

Ing. Lucia Rumanová

+421 905 562 717, lucia.rumanova@brothersreal.com

 

 

© COPYRIGHT BROTHERS Real, s.r.o. – Fotografie, obrázky a texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie BROTHERS Real, s.r.o.

 

 

PREZENTOVANÉ INFORMÁCIE BOLI NADOBUDNUTÉ V DOBREJ VIERE OD VLASTNÍKA NEHNUTEĽNOSTI A REALITNÁ KANCELÁRIA BROTHERS ICH SPROSTREDKÚVA AKO INFORMATÍVNE ÚDAJE, ZA ICH SPRÁVNOSŤ A ÚPLNOSŤ NENESIE ZODPOVEDNOSŤ.

Počet izieb Garsónka
Rozloha 22,3 m²
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav
Konštrukcia Tehla
Poschodie prízemie
Výťah Áno
Ing. Lucia Rumanová
real estate consultant

„Ako realitná maklérka pracujem už 7. rok. Bola to príjemná zmena po 10 rokoch v korporáte na pozícii PR & Marketnig Manager, kedy som cítila potrebu zmeny. Dá sa povedať, že od p...

+421905562717
lucia.rumanova@brothersreal.com

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.