PREDAJ 4 izbového rodinného domu v Nickelsdorfe v Rakúsku

Bratislava II - Ružinov, Baumzeile
160.000€

Realitná kancelária BROTHERS Vám ponúka exkluzívne na predaj novopostavený 4 izbový rodinný dom v Nickelsdorfe v okrese Neusiedl am See v Rakúsku.

Úžitková plocha rodinného domu je 90,5 m2 s veľkorysou výmerou pozemku 701 m2.

Novopostavený drevodom kombinovaný s kovovou konštrukciou sa predáva v štádiu: externe dokončený, zateplený a s prípojkami na mestské siete.

Na prízemí sa nachádza kuchyňa spojená s obývacou častou a na poschodí sú tri samostatné izby. Interiér domu je nedotknutý, vyžaduje si finálne dokončenie, čo považovať za výhodu pre nových majiteľov, ktorí si majú možnosť dokončiť interiér podľa vlastných predstáv. Súčasťou je drevený prístrešok pre auto, ktorý je priľahlý k domu.

K dispozícii poskytujeme k nahliadnutiu EINREICHPLAN.

Lokalita:

Ponúka kompletnú občiansku vybavenosť. V priamom kontakte sa nachádza detské ihrisko. V blízkosti sa nachádza škola, škôlka, obchody, banky. Dom je situovaný v novovybudovanej a v tichej časti obci. Naskytá sa aj možnosť využitia športových aktivít pri obľúbenom jazere Neusiedler See. 

Výhody:

Kúpa nehnuteľnosti v Rakúsku pri hraniciach so Slovenskom, je stále lákavou alternatívou. Život je o vyššej kvalite, bezproblémovej doprave a taktiež o neporovnateľne vyššej kvalite verejného priestoru. Život je v porovnaní s Bratislavou výrazne kľudnejší a menej stresový. 

 

CENA: 160.000,- EUR + poplatky spojené s kúpou nehnuteľnosti - provízia realitnej kancelárie, komplexné informačné, poradenské a tlmočnícke služby, finančný servis, daň z nadobudnutia nehnuteľnosti, poplatok za notára, poplatok na katastri. (cca 10-15% z kúpnej ceny nehnuteľnosti).

 

KONTAKT:
Ohľadne obhliadky kontaktujte makléra:
Katarína Némethová
+421 902 759 933, katarina.nemethova@brothersreal.com

© COPYRIGHT BROTHERS Real, s.r.o. – Fotografie, obrázky a texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie BROTHERS Real, s.r.o.

PREZENTOVANÉ INFORMÁCIE BOLI NADOBUDNUTÉ V DOBREJ VIERE OD VLASTNÍKA NEHNUTEĽNOSTI A REALITNÁ KANCELÁRIA BROTHERS ICH SPROSTREDKÚVA AKO INFORMATÍVNE ÚDAJE, ZA ICH SPRÁVNOSŤ A ÚPLNOSŤ NENESIE ZODPOVEDNOSŤ.

 

Konštrukcia Drevostavba
Bc. Katarína Némethová
REAL ESTATE CONSULTANT

Obchod s nehnuteľnosťami a práca s klientmi si našli v mojom živote nezastupiteľné miesto a to vďaka vzájomnej interakcii medzi nimi. Rôznorodá práca s ľuďmi je mojim určením a neh...

+421 902 759 933
katarina.nemethova@brothersreal.com

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.