PREDAJ 3 izbový byt, 71 m2, Furdekova ulica v Petržalke

Bratislava V - Petržalka, Furdekova
169.000€

Realitná kancelária BROTHERS Vám ponúka na predaj príjemný 3 izbový byt v Petržalke na Furdekovej ulici.

Byt o výmere 71 m2 s balkónom sa nachádza na 11 poschodí z dvanástich v zateplenom bytovom dome. Orientácia je na dve svetové strany sever a západ. K bytu prislúcha pivnica

DISPOZÍCIA:

Vstupom do bytu prechádzame chodbou kde sa nachádza kúpeľňa so sprchovým kútom - samostatná toaleta - nasleduje predsieň s výstupom do troch samostatných nepriechodných izieb a kuchyne s balkónom.   

LOKALITA:

Byt sa sa nachádza v obľúbenej Petržalke s kompletnou občianskou vybavenosťou a skvelou dopravnou dostupnosťou autom i MHD. V tesnej blízkosti domu sa nachádza škôlka a základná škola, čo považovať za veľkú výhodu ako aj nízke mesačné náklady.

CENA: 169.000,- eur vrátane provízie pre RK BROTHERS.

KONTAKT:
Ohľadne obhliadky kontaktujte makléra:
Katarína Némethová
+421 902 759 933, katarina.nemethova@brothersreal.com

© COPYRIGHT BROTHERS Real, s.r.o. – Fotografie, obrázky a texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie BROTHERS Real, s.r.o.

PREZENTOVANÉ INFORMÁCIE BOLI NADOBUDNUTÉ V DOBREJ VIERE OD VLASTNÍKA NEHNUTEĽNOSTI A REALITNÁ KANCELÁRIA BROTHERS ICH SPROSTREDKÚVA AKO INFORMATÍVNE ÚDAJE, ZA ICH SPRÁVNOSŤ A ÚPLNOSŤ NENESIE ZODPOVEDNOSŤ.

 

 

Počet izieb 3-izbový
Rozloha 71 m²
Balkón Áno
Pivnica Áno
Poschodie 11
Výťah Áno
Bc. Katarína Némethová
REAL ESTATE CONSULTANT

Obchod s nehnuteľnosťami a práca s klientmi si našli v mojom živote nezastupiteľné miesto a to vďaka vzájomnej interakcii medzi nimi. Rôznorodá práca s ľuďmi je mojim určením a neh...

+421 902 759 933
katarina.nemethova@brothersreal.com

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.