PREDAJ 3 izbového bytu v Kittsee, 82m2 s terasou.

Bratislava I - Staré Mesto, Steinfeldsiedlung
33.000€

Realitná kancelária BROTHERS Vám ponúka na odstúpenie veľkorysý 3 izbový byt na ulici Steinfeldsiedlung v Kittsee.

Byt o výmere 82 m2 s terasou sa nachádza na 2 poschodí z dvoch s výťahom v 10 ročnom obytnom dome. K bytu prislúcha pivnica o výmere cca 6 m2, ktorá sa nachádza v suteréne.

Výhodou je aj vonkajšie parkovacie státie, ktoré je súčasťou bytu. Byt sa odstupuje zariadený s nábytkom, s klimatizáciou, rekuperáciou a podlahovým kúrením. 

DISPOZÍCIA:

Vstupom cez bezpečnostné dvere vchádzame do predsiene -  priamy výstup z predsiene následuje do zariadenej kuchyne - spojenej s obývacou časťou a výstupom na terasu - spacia časť - technická miestnosť - toaleta s umývadlom sa nachádzajú pri vstupe do predsiene po pravej strane - priestranná kúpeľňa s vaňou. 

Financovanie:

Vklad do družstva je 33.000,- eur + nájom 430,- eur + 120,- eur energie + odstupné.

Možnosť odkúpenia december 2021.

Požiadavky:

V prípade záujmu je potrebné mať v Rakúsku trvalý pobyt po dobu 2 roky + aktuánu ekonomickú činnosť alebo 5 rokov prácu v Rakúsku bez trvalého pobytu.

Lokalita:

Ponúka kompletnú občiansku vybavenosť. V blízkosti sa nachádza škola, škôlka, Schlosspark, obchody, banky, reštaurácie. Obytný dom je situovaný vo vnútrobloku. 

Výhody:

Kúpa nehnuteľnosti v Rakúsku pri hraniciach so Slovenskom, je stále lákavou alternatívou. Život je o vyššej kvalite, bezproblémovej doprave a taktiež o neporovnateľne vyššej kvalite verejného priestoru. Život je v porovnaní s Bratislavou výrazne kľudnejší a menej stresový. 

CENA: 33.000,- eur + odstupné 

KONTAKT:
Ohľadne obhliadky kontaktujte makléra:
Katarína Némethová
+421 902 759 933, katarina.nemethova@brothersreal.com

© COPYRIGHT BROTHERS Real, s.r.o. – Fotografie, obrázky a texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie BROTHERS Real, s.r.o.

PREZENTOVANÉ INFORMÁCIE BOLI NADOBUDNUTÉ V DOBREJ VIERE OD VLASTNÍKA NEHNUTEĽNOSTI A REALITNÁ KANCELÁRIA BROTHERS ICH SPROSTREDKÚVA AKO INFORMATÍVNE ÚDAJE, ZA ICH SPRÁVNOSŤ A ÚPLNOSŤ NENESIE ZODPOVEDNOSŤ.

 

Počet izieb 3-izbový
Rozloha 80 m²
Balkón Áno
Konštrukcia Tehla
Pivnica Áno
Parking Áno
Typ parkingu Vonkajšie státie
Poschodie 2
Výťah Áno
Stav nehnuteľnosti Staršia novostavba – do 15 rokov
Bc. Katarína Némethová
REAL ESTATE CONSULTANT

Obchod s nehnuteľnosťami a práca s klientmi si našli v mojom živote nezastupiteľné miesto a to vďaka vzájomnej interakcii medzi nimi. Rôznorodá práca s ľuďmi je mojim určením a neh...

+421 902 759 933
katarina.nemethova@brothersreal.com

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.