Pozemok - 1932 m2 - Bratislava IV, Lamač, Pod Zečákom

Bratislava IV - Lamač, Pod Zečákom
328.440€

Realitná kancelária BROTHERS vám exkluzívne ponúka na predaj stavebný pozemok s krásnym výhľadom v Lamači.

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj stavebný pozemok o celkovej rozlohe 1932 m2. Nachádza sa nad ulicou Pod Zečákom v Lamači. Slnečný, mierne svahovitý, južná orientácia. Dolnú hranicu tvoria pozemky, na ktorých sú postavené rodinné domy. Podľa ÚPI (územno-plánovacej informácie) je pozemok vhodný na výstavbu rodinných domov do 2 nadzemných podlaží + podkrovie, kód funkcie 102. Prístupová cesta - lesná. Max. index zastavanej plochy 0,35.

Pozemok:

Spodná šírka: 18,8 m

Horná šírka: 10,5 m

Dĺžka: 146/138 m

Výhody:

- výborná občianska vybavenosť a dostupnosť

- tichá lokalita, krásny výhľad

- pripravenosť k výstavbe

- investičná príležitosť

- IS - elektrina, mest.voda, plyn, kanalizácia v dosahu

CENA: 328.440,- €  (170,- € / m2)

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie BROTHERS® za sprostredkovanie, právny a realitný servis spojený s prevodom bytu do osobného vlastníctva.

 

Využite možnosť financovania cez HÚ, ktorý Vám radi pomôžeme vybaviť. K dispozícii je Vám náš hypotekárny špecialista, ktorý preverí Vaše hypotekárne možnosti a nájde to najlepšie riešenie pre Vás, čím ušetríte veľa času návštevou rôznych bankových inštitúcií.

 

KONTAKT:

Ohľadne obhliadky kontaktujte makléra:

 

Ing. Lucia Rumanová

+421 905 562 717, lucia.rumanova@brothersreal.com

 

 

© COPYRIGHT BROTHERS Real, s.r.o. – Fotografie, obrázky a texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie BROTHERS Real, s.r.o.

 

 

PREZENTOVANÉ INFORMÁCIE BOLI NADOBUDNUTÉ V DOBREJ VIERE OD VLASTNÍKA NEHNUTEĽNOSTI A REALITNÁ KANCELÁRIA BROTHERS ICH SPROSTREDKÚVA AKO INFORMATÍVNE ÚDAJE, ZA ICH SPRÁVNOSŤ A ÚPLNOSŤ NENESIE ZODPOVEDNOSŤ.

Rozloha 1932 m²
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav
Ing. Lucia Rumanová
real estate consultant

„Ako realitná maklérka pracujem už 6. rok. Bola to príjemná zmena po 10 rokoch v korporáte na pozícii PR & Marketnig Manager, kedy som cítila potrebu zmeny. Dá sa povedať, že od p...

+421905562717
lucia.rumanova@brothersreal.com

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.