MUROVANÁ CHATA, 4-IZBOVÁ, 70 M2, LIMBACH, SLNEČNÉ ÚDOLIE.

Pezinok - Pezinok, Slnečné údolie
85.000€

Realitná kancelária BROTHERS Vám ponúka na predaj krásnu 4-izbovú murovanú chatu v obci Limbach, Slnečné údolie.

Chata:
Ponúkame Vám na predaj murovanú chatu v obci Limbach, Slnečné údolie. Chata je dvojpodlažná. Prízemie: vstupná miestnosť (jedáleň, obývačka), kuchyňa vybavená kuchynskou linkou, sporákom, mikrovlnkou, chladničkou, samostatná komora a kúpeľňa spolu s toaletou - sprchový kút. Poschodie: obývačka s krbom a východom na balkón, dve izby. Vybavenie: podlaha z PVC, okná sú drevené, kúrenie - pieckou na tuhé palivo, ústredné, v každej izbe je radiator, strecha je sedlová. Inžinierske siete - elektrina, voda sa nenachádza na pozemku. Chata je murovaná, vkusne obložená kameňom a drevom, nachádza sa v krásnom tichom prostredí na mierne svahovitom pozemku.

Dispozičné riešenie - 70m2:
Prízemie:
- jedáleň 13m2
- kuchyňa 8m2
- komora 4m2
- kúpeľňa s WC 4m2
- schodisko 6m2
Poschodie:
- obývačka 15m2
- izba 10m2
- izba 9m2
- balkón

Lokalita:
Slnečné údolie je ulica, rekreačná oblasť a lokalita v katastrálnom území mesta Pezinok nad obcou Limbach. Nachádzajú sa tu chaty a vodná nádrž. Nad lokalitou bol v roku 2001 Petrom Wittgrúberom, Jirkom Vitálošom a ďalšími nadšencami objavený archeologický nález starého pezinského hradu. Leží v centre chránenej krajinnej oblasti Malé Karpaty severozápadne od centra mesta asi 9 kilometrov za obcou Limbach v hornej časti doliny modelovanej mestským potokom.

Výhody:
- chránená krajinná oblasť
- už sa nepredávajú iné pozemky
- chata je murovaná
- tiché prostredie

Cena chaty je 85.000 ,- €  vrátane provízie realitnej kancelárie BROTHERS®, za sprostredkovanie, právny a realitný servis spojený s prevodom bytu do osobného vlastníctva.

KONTAKT:
Ohľadne obhliadky kontaktujte makléra:
Ján Mucha, RSc.
+421 905 794 976, jan.mucha@brothersreal.com
www.janmucha.sk

© COPYRIGHT BROTHERS Real, s.r.o. – Fotografie, obrázky a texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie BROTHERS Real, s.r.o.

PREZENTOVANÉ INFORMÁCIE BOLI NADOBUDNUTÉ V DOBREJ VIERE OD VLASTNÍKA NEHNUTEĽNOSTI A REALITNÁ KANCELÁRIA BROTHERS ICH SPROSTREDKÚVA AKO INFORMATÍVNE ÚDAJE, ZA ICH SPRÁVNOSŤ A ÚPLNOSŤ NENESIE ZODPOVEDNOSŤ.

Ján Mucha, RSc.
real estate consultant / finance manager

„Predávať alebo kupovať nehnuteľnosť na dnešnom meniacom sa trhu s nehnuteľnosťami sa pomaly stáva výzvou. Pre mňa bol realitný trh vždy zaujímavou oblasťou, mám bohaté skúsenosti...

0905 794 976
jan.mucha@brothersreal.com

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.