LUXUSNÁ CHATA NA PREDAJ-PENATI GOLF RESORT, ŠAJDÍKOVÉ HUMENCE

Senica - Šajdíkove Humence, penati golf resort
Cena na vyžiadanie

Realitná kancelária BROTHERS Vám ponúka na predaj chatu v luxusnom areály priamo pri jazere na populárnom golfovom ihrisku - Penati Golf Resort, Šajdíkové Humence 

Rozloha pozemku je 479 m².

Chata :  

Úžitkova plocha - 96 m²
- obývacia izba spojená s kuchyňou
- 2 x kúpelňa spojená s wc  
- 2 x spálňa
- predsieň
- veľká zastrešená terasa
- garáž pre golfové autíčko

Exteriér:

Pestovaná záhrada parkového typu s anglickým trávnikom na rozlohe 383 m² . Súčasťou záhrady je miesto na grilovanie so zabudovaným grilom. Chatka je situovaná na vrchole ostrova takže Vám poskytuje úplne súkromie a zároveň máte krásny výhľad na deviatu jamku ihriska Herittage.

Lokalita:

Chatka sa nachádza v luxusnom areály Penati Golf resort s dvoma 18 jamkovými ihriskami. Vstup do tohto areálu je umožnení len majiteľom chatiek, pri vstupe do areálu je potrebné sa ohlásit na vratnici. Súčasťou tohto komplexu je Clubhouse s reštauráciou, kaviareň Twentee, detské ihrisko a športové ihrisko. Všetky chatky v tomto areály majú priamy prístup k jazeru, ktoré je využívane v lete na člnkovanie, paddleboard.

CENA: Dohodou

Využite možnosť financovania cez HÚ, ktorý Vám radi pomôžeme vybaviť. K dispozícii je Vám náš hypotekárny špecialista, ktorý preverí Vaše hypotekárne možnosti a nájde to najlepšie riešenie pre Vás, čím ušetríte veľa času návštevou rôznych bankových inštitúcií.

KONTAKT:
Ohľadne obhliadky kontaktujte makléra:
Vladimír Lantoš
vladimir.lantos@brothersreal.com
0905 931 029
© COPYRIGHT BROTHERS Real, s.r.o. – Fotografie, obrázky a texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie BROTHERS Real, s.r.o.

 

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.