Kancelárske priestory, Bratislava III - Nové Mesto, Vajnorská ulica

Bratislava III - Nové Mesto, Vajnorská
0€

Realitná kancelária BROTHERS  Vám ponúka na prenájom kancelárske priestory vo vysokom štandarde v Bratislave na Vajnorskej ulici – POLUS Tower.  

Ponúkané kancelárskej priestory sú pre svoj dizajn a technické prevedenie vhodné aj pre náročnú klientelu.

Vďaka jedinečnému konceptu si môžete  vybrať svoju verziu kancelárie  z množstva variant usporiadania kancelárie. Voľba z ponuky kancelárskeho nábytku je samozrejmosťou. Prenájom kancelárskych priestorov zahŕňa pri zaplatení paušálnej ceny aj ďalšie skvelé výhody - využívanie spoločných zasadacích miestností, spoločných priestorov, biznis salóniku, služieb recepcie (triedenie a spracovanie korešpondencie, vybavovanie telefonátov, asistentské práce), kompletne vybavenej kuchynky s jedálnym kútikom, vysoko rýchlostného pripojenia na internet, WiFi siete, telefónnych liniek, telefónov, prístupu k tlačiarni, skeneru a kopírke. Upratovanie, zabezpečenie, bezproblémové parkovanie a mnoho ďalších benefitov dopĺňa predstavu Vášho ideálneho a plnohodnotného pracoviska. 

Výhody:

-        priamo v obľúbenom nákupnom centre Polus City Center

-        skvelá dostupnosť MHD, vlaková stanica Bratislava-Nové Mesto 

Výška mesačného nájomného: info v RK 


KONTAKT:

Ohľadne obhliadky kontaktujte makléra:

 

Mgr. Kateřina Helísková

+421 907 362 850, office@brothersreal.com

 

© COPYRIGHT BROTHERS Real, s.r.o. – Obrázky a texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie BROTHERS Real, s.r.o.

 

PREZENTOVANÉ INFORMÁCIE BOLI NADOBUDNUTÉ V DOBREJ VIERE OD VLASTNÍKA NEHNUTEĽNOSTI A REALITNÁ KANCELÁRIA BROTHERS ICH SPROSTREDKÚVA AKO INFORMATÍVNE ÚDAJE, ZA ICH SPRÁVNOSŤ A ÚPLNOSŤ NENESIE ZODPOVEDNOSŤ.

Mgr. Lukáš Mucha, MBA
owner / director

„Hovorí sa, že 90% spoločností zanikne do 1 roka. Tie, ktoré prežijú, tak 80% z nich zanikne do 5 rokov. BROTHERS® je na realitnom trhu už 7 rokov a vybudoval si tu stabilné miesto...

+421918749359
lukas.mucha@brothersreal.com

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.