Exkluzívne, na predaj 5 izbový bungalov, 126 m2, v blízkosti jazera Guláška, Senec

Senec - Senec, Šamorínska
299.000€

Ponúkame na predaj sedem samostatných 5 izbových rodinných domov v prevedení bungalov v novovybudovanej štvrti Senec JUH, Čierna voda. Domy sa predávajú v štádiu holodom, ktorý pozostáva: tehlové obvodové steny hrúbka 300 mm, vnútorné omietky vápenno-cementové, vymaľované na bielo, zateplenie hrúbka 200 mm, bielo - šedá exteriérová omietka,  kompletná vnútorná silnoprúdová elektroinštalácia s rozvodnou skrinkou ukončená vypínačom a zásuvkou bielej farby (súčasťou Rodinného domu nie sú svietidlá), slaboprúdová inštalácia v obývacej izbe, plynová prípojka aj v kuchyni, kompletné rozvody podlahového kúrenia na vodný systém a ohrevu TÚV,  lokálne rekuperačné jednotky, podlahy v rodinnom dome ukončené poterom, vstupné plastové dvere, biele plastové okná s izolačným trojsklom, šikmá strecha s krytinou vo farbe antracit, plynový kotol so zásobníkom teplej vody, príprava na alarmy, energetický certifikát B. Za domom predpríprava na terasy, nepodpivničený, juhovýchodná orientácia. Prístupová cesta betónová. Spevnené plochy pred domom vo forme betónovej dlažby pre 3 osobné automobily.

Kolaudácia týchto (7) siedmych domov je naplánovaná v mesiacoch 07-08/2022. 

 

Bungalovy na predaj:

1.            Postavený na pozemku o celkovej rozlohe 513 m2,

Zastavaná plocha domu: 158 m2, úžitková plocha domu: 126 m2

2.            Postavený na pozemku o celkovej rozlohe: 513 m2,

Zastavaná plocha domu: 158 m2, Úžitková plocha domu: 126 m2

3.            Postavený na pozemku o celkovej rozlohe: 513 m2

Zastavaná plocha domu: 158 m2, Úžitková plocha domu: 126 m2

4.            Postavený na pozemku o celkovej rozlohe: 513 m2

Zastavaná plocha domu: 158 m2, Úžitková plocha domu: 126 m2

5.            Postavený na pozemku o celkovej rozlohe: 513 m2

Zastavaná plocha domu: 158 m2, Úžitková plocha domu: 126 m2

6.            Postavený na pozemku o celkovej rozlohe: 485 m2

Zastavaná plocha domu: 158 m2, Úžitková plocha domu: 126 m2

7.            Postavený na pozemku o celkovej rozlohe: 535 m2

Zastavaná plocha domu: 158 m2, Úžitková plocha domu: 126 m2

LOKALITA

Novovybudovaná lokalita v okresnom meste Senec s vynikajúcou občianskou vybavenosťou vrátane materských, základných a stredných škôl, zdravotného strediska, všetkých hlavných bánk, pošty, notára, poisťovní či obchodov. Nachádzajú sa tu obchodné reťazce Tesco, Lidl a Kaufland. Senec je známy vďaka Slnečným jazerám a Aquaparku. Amfiteáter je využívaný na rôzne podujatie a slúži aj ako letné kino. Senec JUH je dynamicky sa rozvíjajúca časť vhodná pre príjemné bývanie neďaleko centra mesta. V blízkosti sa nachádza aj Čiernovodské jazero známe ako Guláška. Veľkou výhodou je výborná dostupnosť vďaka diaľnici D1 do Bratislavy, Trnavy či Nitry. Senec má taktiež veľmi dobrú dostupnosť vďaka hustej sieti autobusov, nachádza sa tu vlaková stanica, cesta do Hlavného mesta je cca 25 minút. 

Pre viac informácií kontaktujte makléra.

Cena: 299.000 EUR vrátane DPH a kompletného servisu RK

 

Využite možnosť financovania cez HÚ, ktorý Vám radi pomôžeme vybaviť. K dispozícii je Vám náš hypotekárny špecialista, ktorý preverí Vaše hypotekárne možnosti a nájde to najlepšie riešenie pre Vás, čím ušetríte veľa času návštevou rôznych bankových inštitúcií.

 

KONTAKT:

Ohľadne obhliadky kontaktujte makléra:

 

Ing. Lucia Rumanová

+421 905 562 717, lucia.rumanova@brothersreal.com

 

 

© COPYRIGHT BROTHERS Real, s.r.o. – Obrázky a texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie BROTHERS Real, s.r.o.

 

 

PREZENTOVANÉ INFORMÁCIE BOLI NADOBUDNUTÉ V DOBREJ VIERE OD VLASTNÍKA NEHNUTEĽNOSTI A REALITNÁ KANCELÁRIA BROTHERS ICH SPROSTREDKÚVA AKO INFORMATÍVNE ÚDAJE, ZA ICH SPRÁVNOSŤ A ÚPLNOSŤ NENESIE ZODPOVEDNOSŤ.

Konštrukcia Tehla
Ing. Lucia Rumanová
real estate consultant

„Ako realitná maklérka pracujem už 7. rok. Bola to príjemná zmena po 10 rokoch v korporáte na pozícii PR & Marketnig Manager, kedy som cítila potrebu zmeny. Dá sa povedať, že od p...

+421905562717
lucia.rumanova@brothersreal.com

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.