Pozemok, 541m2, Bratislava I - Staré Mesto, Mudroňová ulica

320 000,00€
Adresa: Mudroňova, Bratislava I
Kategória: Pozemky
ID inzerátu: 99

Realitná kancelária BROTHERS Vám  ponúka exkluzívne na predaj pozemok o výmere 541 m2 na Mudroňovej ulici v Bratislave-Staré Mesto


POZEMOK:

Pozemok sa nachádzav zastavonom území. Z Mudroňovej ulice k nemu vedie betónový chodník-šírka 1m. Na pozemku stojí pôvodná chata. Je mierne svahovitý, napozemku je elektrika, voda a kanalizácia.Podľa ÚPI (územno-plánovacejinformácie) - parcela s existujúcou záhradnou chatou, stavebná činnosť-stavebné úpravy, maximálna podlažnosť- 1 nadzemné podlažie bez ustúpeného podlažia, alebo podkrovia.

 

Pozemok má tvar lichobežníka s rozmermi cca:

Uličná šírka 25m

Zadná šírka 14m

Horná dĺžka 24m

Spodná dĺžka 27m

 CENA POZEMKU:  320.000,- € vrátane provízie ( 591,- €/m2)

Využite možnosť financovania cez HÚ, ktorý Vám radi pomôžeme vybaviť. K dispozícii je Vám náš hypotekárny poradca, ktorý preverí Vaše hypotekárne možnosti, čím ušetríte veľa času návštevou rôznych bankových inštitúcii.

Ohľadne obhliadky kontaktujte realitnú kanceláriu:

+421 907 362 850, office@brothersreal.com

 

© COPYRIGHT BROTHERS Real, s.r.o. – Fotografie, obrázky a texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie BROTHERS Real, s.r.o.

 

PREZENTOVANÉ INFORMÁCIE BOLI NADOBUDNUTÉ V DOBREJ VIERE OD VLASTNÍKA NEHNUTEĽNOSTI A REALITNÁ KANCELÁRIA BROTHERS ICH SPROSTREDKÚVA AKO INFORMATÍVNE ÚDAJE, ZA ICH SPRÁVNOSŤ A ÚPLNOSŤ NENESIE ZODPOVEDNOSŤ.

Máte záujem o túto ponuku?

Kontaktujte nás telefonicky
alebo e-mailom:

+421 907 362 850 office@brothersreal.com