Kancelárske a obchodne priestory, Bratislava I - Staré mesto, Štúrová ulica

13,50€
Adresa: Štúrova, Bratislava I
Kategória: Komerčné objekty
ID inzerátu: 84

Realitná kancelária BROTHERS Vám ponúka na prenájom administratívne a obchodné priestory  na Štúrovej ulici Bratislava I Staré Mesto.

 

BUDOVA:

Budova s administratívnym a obchodným priestorom má je prepojená s pasážou s polyfunkčným objektom, kde sa nachádza nákupná galéria Luxor. Na prízemí a 1.NP sú obchodné priestory s výkladmi orientovanými na Štúrovu ulicu. Budova je napojená na pult centrálnej ochrany, má dva samostatné vchody a osobný výťah. Jednotlivé poschodia sú uzamikateľné. Možnosť parkovania v blízkom okolí.

 

ADMINISTRATÍVNE A OBCHODNÉ PRIESTORY NA PRENÁJOM:

Kancelária č. 624 sa nachádza na 6 poschodí o výmere 26,7 m2.

Prenájom obchodného priestoru na 1 a 2 poschodí o výmere 75 m2.

LOKALITA:

Budova sa nachádza v centre Bratislavy, v blízkosti Šafárikovho námestia, 20m od Generálnej prokuratúry SR, 1 minútu k zástavkám MHD.


CENA MESAČNÉHO NÁJMU KANCELÁRIÍ:    13,50 EUR/m2 /mesiac vrátane energií a správy budovy.

CENA OBCHODNÉHO PRIESTORU:                   17,- EUR/m2 /mesiac vrátane energií a správy budovy.

 

Ohľadne obhliadky kontaktujte realitnú kanceláriu +421 907 362 850, office@brothersreal.com

© COPYRIGHT BROTHERS Real, s.r.o. – Fotografie, obrázky a texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie BROTHERS Real, s.r.o.

PREZENTOVANÉ INFORMÁCIE BOLI NADOBUDNUTÉ V DOBREJ VIERE OD VLASTNÍKA NEHNUTEĽNOSTI A REALITNÁ KANCELÁRIA BROTHERS ICH SPROSTREDKÚVA AKO INFORMATÍVNE ÚDAJE, ZA ICH SPRÁVNOSŤ A ÚPLNOSŤ NENESIE ZODPOVEDNOSŤ.PREZENTOVANÉ INFORMÁCIE BOLI NADOBUDNUTÉ V DOBREJ VIERE OD VLASTNÍKA NEHNUTEĽNOSTI A REALITNÁ KANCELÁRIA BROTHERS ICH SPROSTREDKÚVA AKO INFORMATÍVNE ÚDAJE, ZA ICH SPRÁVNOSŤ A ÚPLNOSŤ NENESIE ZODPOVEDNOSŤ.

Máte záujem o túto ponuku?

Kontaktujte nás telefonicky
alebo e-mailom:

+421 907 362 850 office@brothersreal.com