Kancelárske a obchodné priestory , Bratislava I - Staré mesto , ulica námestie SNP

13,50€
Adresa: Námestie SNP, Bratislava I
Kategória: Komerčné priestory
ID inzerátu: 80

Realitná kancelária BROTHERS Vám ponúka na prenájom administratívne a obchodné priestory priamo v centre mesta na Námestí SNP BA I. Staré Mesto.

BUDOVA:

Priestory sa nachádzajú v polyfunkčnej budove  s administratívnymi a obchodnými priestormi. Skeletová konštrukcia budovy má 1 podzemné a 8 nadzemných podlaží. Budova je vybavená 2 výťahmi, kompletné slaboprúdové rozvody, alarm. Možnosť parkovania v blízkom okolí. Vhodné pre kancelárie a obchodné priestory.

 

ADMINISTRATÍVNE A OBCHODNÉ PRIESTORY NA PRENÁJOM:

2NP – od Kolárskej, vyznačené zeleným. Obchodný priestor F celková plocha 142,03m2.

 

 

3NP – roh Špitálskej a Námestia SNP vyznačené zeleným a modrým. Obchodný priestor D 113,50m2 a E 124,33m2 +balkóny pri oboch.

 

 

5NP – roh Kolárskej a Špitálskej, vyznačené žltým ( bez kancelárie A 514 a A 511, tie sú prenejaté a priestor predelený, susediacim nájomcom) . Obchodný priestor K + balkón 88 m2

 

 

7NP –  Roh Špitálska a Nám, SNP vyznačené zeleným 115 m2

 

 

 

LOKALITA:

Priestory sa nachádzajú v priamom centre Bratislavy roh námestia SNP a Kamenného námestia. V blízkosti Okresný súd Bratislava I vo vzdialenosti 180 m. Univerzitná nemocnica s poliklinikou Milosrdní bratia vo vzdialenosti 80 m.

CENA MESAČNÉHO NÁJMU KANCELÁRIÍ:    13,50 EUR/m2 /mesiac vrátane energií a správy budovy.

CENY SÚ UVEDENÉ BEZ DPH

Pre informácie  aktuálnej dostupnosti priestorov kontaktujte makléra Bc. Katarínu Némethovú na t.č. 0902 759 933

 

Ohľadne obhliadky kontaktujte realitnú kanceláriu +421 907 362 850, office@brothersreal.com

© COPYRIGHT BROTHERS Real, s.r.o. – Fotografie, obrázky a texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie BROTHERS Real, s.r.o.

PREZENTOVANÉ INFORMÁCIE BOLI NADOBUDNUTÉ V DOBREJ VIERE OD VLASTNÍKA NEHNUTEĽNOSTI A REALITNÁ KANCELÁRIA BROTHERS ICH SPROSTREDKÚVA AKO INFORMATÍVNE ÚDAJE, ZA ICH SPRÁVNOSŤ A ÚPLNOSŤ NENESIE ZODPOVEDNOSŤ.PREZENTOVANÉ INFORMÁCIE BOLI NADOBUDNUTÉ V DOBREJ VIERE OD VLASTNÍKA NEHNUTEĽNOSTI A REALITNÁ KANCELÁRIA BROTHERS ICH SPROSTREDKÚVA AKO INFORMATÍVNE ÚDAJE, ZA ICH SPRÁVNOSŤ A ÚPLNOSŤ NENESIE ZODPOVEDNOSŤ.

Máte záujem o túto ponuku?

Kontaktujte nás telefonicky
alebo e-mailom:

+421 907 362 850 office@brothersreal.com