Dom, 6 - izbový, 172m2, Bratislava II - Podunajské Biskupice, Podunajská brána

320 000,00€
Adresa: Podunajská brána, Bratislava II
Kategória: Domy a vily
Konštrukcia: Tehla
ID inzerátu: 69

Realitná kancelária BROTHERS Vám ponúka na predaj novostavbu priestranného 6 izbového domu v rezidenčnom projekte Podunajská Brána.

DOM:

Veľký dvojpodlažný rodinný dom so zastavanou plochou 86 m2 a úžitkovou plochou 172 m2 sa nachádza na pozemku o výmere 530 m2. Dom disponuje 60 m2 pochôdznou povalou.  

Dom je veľmi dobre dispozične riešený s veľkorysým priestorom:

  • 6 obytných miestností

  • 1 technická miestnosť

  • Komora

  • Kúpeľňa

  • Toaleta

  • Šatník

 

V dome je príprava na podlahové kúrenie a plynový kotol.

 

Dom je napojený na všetky inžinierske siete, vrátane optického internetu.

Predáva sa v štádiu holodom s oplotením a posuvnou hliníkovou bránou.

Dom je postavený z kvalitných materiálov ( k dispozícii certifikáty)

 

LOKALITA:

Rodinný dom sa nachádza v novovybudovanej časti Podunajských Biskupíc, v rezidenčnom projekte Podunajská Brána. Mestská časť Podunajské Biskupice disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou, školy, škôlky, obchody, zdravotné strediská. V blízkosti sa nachádza rameno malého Dunaja a hrádza, ktoré poskytujú možnosti na aktívny oddych.

CENA BYTU:  320.000,- EUR vrátane provízie realitnej kancelárie BROTHERS® a  kompletného právneho servisu spojeného s prevodom bytu do osobného vlastníctva

 

Ohľadne obhliadky kontaktujte realitnú kanceláriu:

+421 907 362 850, office@brothersreal.com

© COPYRIGHT BROTHERS Real, s.r.o. – Fotografie, obrázky a texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie BROTHERS Real, s.r.o.

PREZENTOVANÉ INFORMÁCIE BOLI NADOBUDNUTÉ V DOBREJ VIERE OD VLASTNÍKA NEHNUTEĽNOSTI A REALITNÁ KANCELÁRIA BROTHERS ICH SPROSTREDKÚVA AKO INFORMATÍVNE ÚDAJE, ZA ICH SPRÁVNOSŤ A ÚPLNOSŤ NENESIE ZODPOVEDNOSŤ.PREZENTOVANÉ INFORMÁCIE BOLI NADOBUDNUTÉ V DOBREJ VIERE OD VLASTNÍKA NEHNUTEĽNOSTI A REALITNÁ KANCELÁRIA BROTHERS ICH SPROSTREDKÚVA AKO INFORMATÍVNE ÚDAJE, ZA ICH SPRÁVNOSŤ A ÚPLNOSŤ NENESIE ZODPOVEDNOSŤ.

Máte záujem o túto ponuku?

Kontaktujte nás telefonicky
alebo e-mailom:

+421 907 362 850 office@brothersreal.com