Obchodné priestory, 12m2, Bratislava III - Nové mesto, Kominárska ulica

200,00€
Adresa: Kominárska, Bratislava III
Kategória: Komerčné priestory
ID inzerátu: 67

Realitná kancelária BROTHERS Vám ponúka na prenájom samostatnú nadštandardnú miestnosť o výmere 10 m2, ktorá je umiestnená v priestoroch obľúbeného X-BODY centra na Kominárskej ulici. Priestor  je vhodný na rozličné aktivity v súvislosti so starostlivosťou o telo. Bezproblémové parkovanie zabezpečuje dostatok vyhradených parkovacích miest tesne pred vstupom do budovy. Možnosť využiť taktiež recepciu a umiestniť si reklamný banner na fasádu budovy.

LOKALITA:

Budova je situovaná v mestskej časti Nove Mesto na Račianskej ulici, ktorá zabezpečuje ideálne pracovné prostredie, ako aj skvelú dopravnú dostupnosť do centra mesta, ostatných častí Bratislavy a napojenie na diaľnicu D1. V pešej dostupnosti sa nachádzajú zastávky MHD (električka, autobus).  Lokalita disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou, v tesnej blízkosti sa nachádzajú reštaurácie s dennými menu a v okolí je dostatok možností na stravovanie a nákupy (OC POLUS).

CENA MESAČNÉHO NÁJMU: 200 EUR/mesiac + energie podľa skutočnej spotreby

Ohľadne obhliadky kontaktujte realitnú kanceláriu:

+421 907 362 850, office@brothersreal.com

© COPYRIGHT BROTHERS Real, s.r.o. – Fotografie, obrázky a texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie BROTHERS Real, s.r.o.

PREZENTOVANÉ INFORMÁCIE BOLI NADOBUDNUTÉ V DOBREJ VIERE OD VLASTNÍKA NEHNUTEĽNOSTI A REALITNÁ KANCELÁRIA BROTHERS ICH SPROSTREDKÚVA AKO INFORMATÍVNE ÚDAJE, ZA ICH SPRÁVNOSŤ A ÚPLNOSŤ NENESIE ZODPOVEDNOSŤ.PREZENTOVANÉ INFORMÁCIE BOLI NADOBUDNUTÉ V DOBREJ VIERE OD VLASTNÍKA NEHNUTEĽNOSTI A REALITNÁ KANCELÁRIA BROTHERS ICH SPROSTREDKÚVA AKO INFORMATÍVNE ÚDAJE, ZA ICH SPRÁVNOSŤ A ÚPLNOSŤ NENESIE ZODPOVEDNOSŤ.

Máte záujem o túto ponuku?

Kontaktujte nás telefonicky
alebo e-mailom:

+421 907 362 850 office@brothersreal.com