Byt, 2 - izbový, 59m2, Bratislava I - Staré mesto, Žižková ulica-ZUCKERMANDEL

990,00€
Adresa: Žižkova, Bratislava I
Kategória: Byty
Počet izieb: 2-izbový
Rozloha: 59 m²
Stav nehnuteľnosti: Nová novostavba – do 2 rokov
ID inzerátu: 48

Realitná kancelária BROTHERS ponúka na prenájom luxusne zariadený, ešte neobývaný 2- izbový byt s loggiou v novostavbe ZUCKERMANDEL. Tento krásny slnečný byt sa nachádza v historickom centre Starého mesta s jedinečným výhľadom na Dunaj, v tesnej blízkosti Bratislavského hradu. Byt je krásne zariadený, ešte nebol obývaný, v rámci nadštandardného vybavenia je tiež klimatizácia a vonkajšie žalúzie. Nachádza sa na 2/5 poschodí. Úžitková plocha bytu 59 m2, z toho loggia 3,52 m2. Bližšie pôdorys. K bytu prislúcha pivnica a garážové státie. Byt je určený pre náročného klienta s požiadavkou na kvalitné a luxusné ubytovanie v pešej dostupnosti do centra mesta. Je vhodný k prenájmu pre 2 osoby. Benefitom je obľúbená lokalita, pešia promenáda pri Dunaji, obchody, reštaurácie, výborné spojenie na MHD.BYTOVÝ DOM

novostavba

vysoký štandard

výťah

lokalita, centrum mesta 

 

CENA

990 EUR nájom + 250 EUR energie

Byt je k dispozícii ihneď. 

 

KONTAKT NA MAKLÉRA: Ing. Lucia Rumanová, t.č.: 0905 562 717, e-mail: lucia.rumanova@brothersreal.com

 

© COPYRIGHT BROTHERS Real, s.r.o. – Fotografie, obrázky a texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie BROTHERS Real, s.r.o.

PREZENTOVANÉ INFORMÁCIE BOLI NADOBUDNUTÉ V DOBREJ VIERE OD VLASTNÍKA NEHNUTEĽNOSTI A REALITNÁ KANCELÁRIA BROTHERS ICH SPROSTREDKÚVA AKO INFORMATÍVNE ÚDAJE, ZA ICH SPRÁVNOSŤ A ÚPLNOSŤ NENESIE ZODPOVEDNOSŤ.

Máte záujem o túto ponuku?

Kontaktujte nás telefonicky
alebo e-mailom:

+421 907 362 850 office@brothersreal.com