Byt, 3 - izbový, 81m2, Bratislava III - Nové mesto, Tylová ulica

143 000,00€
Adresa: Tylova, Bratislava III
Kategória: Byty
Počet izieb: 3-izbový
Rozloha: 81 m²
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Balkón: Áno
Výmera balkóna: 7 m²
Poschodie: 1
Počet poschodí: 2
Konštrukcia: Panel
ID inzerátu: 39

Realitná kancelária BROTHERS Vám ponúka na predaj výborne dispozične riešený 3 izbový byt s balkónom na  Tylovej ulici v Novom meste. V byte sú  plastové okná. Byt je vhodný na rekonštrukciu a je možnosť si ho prispôsobiť podľa svojich potrieb. Byt je vhodný aj ako investícia na prenájom.

BYT:

Nachádza sa na 1. z 3 poschodí v tehlovom bytovom dome bez výťahu. Úžitková plocha bytu je 81 m2 vrátane balkónu (3,8 m2) a pivnice (7 m2). Bytový dom bol kompletne zateplený v roku 2014. V tomto roku je plánovaná rekonštrukcia a renovácia spoločných priestorov.

DISPOZÍCIA BYTU:

Byt pozostáva zo vstupnej predsiene, samostatnej kuchyne s komorou, 3 samostatných izieb, kúpeľne s vaňou a toaletou, balkónu orientovaného do tichého vnútro bloku.

LOKALITA:

Byt je situovaný v pokojnej časti Nového Mesta  v Mierovej kolónií, ktorá poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (obchody, potraviny, reštaurácie, kaviarne, drogérie). Byt sa nachádza v blízkosti obchodnej zóny Avion. Lokalita poskytuje výbornú dopravnú dostupnosť do centra mesta, ostatných mestských častí a napojenie na diaľnicu D1 v oboch smeroch.

CENA 140 000,- EUR  + provízia za kompletný servis realitnej kancelárie

Ohľadne obhliadky kontaktujte realitnú kanceláriu:

+421 907 362 850, office@brothersreal.com

© COPYRIGHT BROTHERS Real, s.r.o. – Fotografie, obrázky a texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie BROTHERS Real, s.r.o.

PREZENTOVANÉ INFORMÁCIE BOLI NADOBUDNUTÉ V DOBREJ VIERE OD VLASTNÍKA NEHNUTEĽNOSTI A REALITNÁ KANCELÁRIA BROTHERS ICH SPROSTREDKÚVA AKO INFORMATÍVNE ÚDAJE, ZA ICH SPRÁVNOSŤ A ÚPLNOSŤ NENESIE ZODPOVEDNOSŤ.


PREZENTOVANÉ INFORMÁCIE BOLI NADOBUDNUTÉ V DOBREJ VIERE OD VLASTNÍKA NEHNUTEĽNOSTI A REALITNÁ KANCELÁRIA BROTHERS ICH SPROSTREDKÚVA AKO INFORMATÍVNE ÚDAJE, ZA ICH SPRÁVNOSŤ A ÚPLNOSŤ NENESIE ZODPOVEDNOSŤ.

Máte záujem o túto ponuku?

Kontaktujte nás telefonicky
alebo e-mailom:

+421 907 362 850 office@brothersreal.com