Byt, 4 - izbový, 113m2, Bratislava IV - Karlová ves, ulica Staré Grunty

1 200,00€
Adresa: Staré Grunty, Bratislava IV
Kategória: Byty
Počet izieb: 4-izbový
Rozloha: 113 m²
Stav nehnuteľnosti: Nová novostavba – do 2 rokov
ID inzerátu: 38

BROTHERS - PRENÁJOM, výborne riešený 4 izbový byt s veľkou terasou v CUBICON Residence

BROTHERS vám ponúka na prenájom kompletne zariadený 4 izbový byt s priamym prepojením s nákupnou Galériou CUBICON

 

Výhody nehnuteľnosti

 

Ponúkame na prenájom kompletne zariadený 4 izbový byt v CUBICON Residence na Starých Gruntoch. Výmera podlahovej plochy bytu je 113 m2, plus terasa 44 m2, ktorá lemuje celý byt, východ na terasu je z každej izby. Výborne dospozične riešený. Nachádza sa na piatom poschodí 7-poschodového bytového komplexu. Okná aj vstupné dvere na terasu sú hliníkové - posuvný zatvárací systém spolu s interiérovými žalúziami. Vykurovanie ako aj príprava na TÚV je zabezpečené centrálne. Prostredníctvom termostatov je možné teplotu v byte regulovať. K bytu patrí pivnica o rozlohe 2,5 m2. Orientacia bytu V-J-Z. Uzavreté átrium pre rezidentov bytového komplexu, s množstvom zelene, relaxačných zón a detským ihriskom. Vrátane 2 garážových státí, plus možnosť pohodlného parkovania pred bytovým komplexom, na rezidenčnom parkovisku chránenom rampou. Benefitom je priame prepojenie s nákupnou Galériou CUBICON so širokou ponukou obchodov a služieb relaxačného a športového vyžitia, kde si ako rezident pohodlnete prejdete cez spoločné priestory. V blízkosti sú zástavky MHD (39, 31, 139, 32), poliklinika, reštaurácie, ZOO, výborné priame spojenie do centra mesta, na dialnicu, alebo obchvat.

 

Bytový dom

5. poschodie

Intercom

Tehla

Výťah

 

CENA: 1.200 € /mesiac vrátane energií. Plus polovica provízie pre RK.

KONTAKT NA MAKLÉRA: Ing. Lucia Rumanová, t.č.: 0905 562 717, e-mail: lucia.rumanova@brothersreal.com

 

© COPYRIGHT BROTHERS Real, s.r.o. – Fotografie, obrázky a texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie BROTHERS Real, s.r.o.

PREZENTOVANÉ INFORMÁCIE BOLI NADOBUDNUTÉ V DOBREJ VIERE OD VLASTNÍKA NEHNUTEĽNOSTI A REALITNÁ KANCELÁRIA BROTHERS ICH SPROSTREDKÚVA AKO INFORMATÍVNE ÚDAJE, ZA ICH SPRÁVNOSŤ A ÚPLNOSŤ NENESIE ZODPOVEDNOSŤ.

Máte záujem o túto ponuku?

Kontaktujte nás telefonicky
alebo e-mailom:

+421 907 362 850 office@brothersreal.com