Administratívne a kancelárske priestory, 587m2, Bratislava III, Výhonská ulica

8,20€
Adresa: Výhonská, Bratislava III
Kategória: Komerčné priestory
ID inzerátu: 36

Realitná kancelária BROTHERS Vám exkluzívne ponúka na prenájom nadštandardné klimatizované kancelárske priestory situované na dvoch podlažiach o výmere 587 m2 kancelárskych plôch vo výbornej lokalite v Rači na Výhonskej ulici s dostatkom parkovacích miest a výbornou dopravnou dostupnosťou v rámci Bratislavy a okolia. Možnosť prenájmu aj jednotlivých podlaží samostatne.

KANCELÁRSKE PLOCHY NA PRENÁJOM:

Kancelárske plochy na prenájom sú situované na dvoch podlažiach (2. a 3. nadzemné podlažie) a pozostávajú z:

2.nadzemné podlažie (prenajímateľná kancelárska plocha 290 m2) : 4 x single room, 2 x double room, 1x triple room, 1 x open space
+ sociálne zariadenia, príručná miestnosť, spoločné priestory
3.nadzemné podlažie (prenajímateľná kancelárska plocha 297 m2): 6 x single room, 2 x double room, 1 x open space
+ sociálne zariadenia, kuchynka, spoločné priestory.


BUDOVA:

Budova sa skladá z troch nadzemných podlaží a suterénu so skladom a technickým zázemím. V roku 2007 prešla kompletnou rekonštrukciou. Na prízemí sa nachádza recepcia a nadštandardne zariadená rokovacia miestnosť, ktorá môže byť v prípade potreby prenajatá na základe objednávkového systému.  Budova je vybavená bezpečnostným systémom a parkovanie pre zamestnancov je zabezpečené bezpečnostnou rampou v areáli. Budova je napojená na verejné rozvody (voda, kanalizácia, elektrická energia, plyn a slaboprúdové rozvody), vykurovanie je prostredníctvom centrálneho  kúrenia TÚV (oceľové radiátory s termoreguláciou). Celá budova je klimatizovaná. Pre návštevy je k dispozícií 8 parkovacích miest pred budovou. Do areálu budovy je taktiež bezproblémová dostupnosť s nákladným autom.


LOKALITA:

Administratívna budova je situovaná v mestskej časti Rača v pokojnej ulici, ktorá zabezpečuje ideálne pracovné prostredie, ako aj skvelú dopravnú dostupnosť do centra mesta, ostatných častí Bratislavy a napojenie na diaľnicu D1 (10 minút autom nájazd/zjazd na D1). V pešej dostupnosti sa nachádzajú zastávky MHD (električka, autobus) a železničná stanica (Bratislava – Rača). Lokalita disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou, v tesnej blízkosti sa nachádza reštaurácia s dennými menu a v okolí je dostatok možností na stravovanie a nákupy.

CENA MESAČNÉHO NÁJMU: 8,20 EUR/m2/mesiac + energie podľa skutočnej spotreby

Ohľadne obhliadky kontaktujte realitnú kanceláriu:

+421 907 362 850, office@brothersreal.com

© COPYRIGHT BROTHERS Real, s.r.o. – Fotografie, obrázky a texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie BROTHERS Real, s.r.o.

PREZENTOVANÉ INFORMÁCIE BOLI NADOBUDNUTÉ V DOBREJ VIERE OD VLASTNÍKA NEHNUTEĽNOSTI A REALITNÁ KANCELÁRIA BROTHERS ICH SPROSTREDKÚVA AKO INFORMATÍVNE ÚDAJE, ZA ICH SPRÁVNOSŤ A ÚPLNOSŤ NENESIE ZODPOVEDNOSŤ.PREZENTOVANÉ INFORMÁCIE BOLI NADOBUDNUTÉ V DOBREJ VIERE OD VLASTNÍKA NEHNUTEĽNOSTI A REALITNÁ KANCELÁRIA BROTHERS ICH SPROSTREDKÚVA AKO INFORMATÍVNE ÚDAJE, ZA ICH SPRÁVNOSŤ A ÚPLNOSŤ NENESIE ZODPOVEDNOSŤ.

Máte záujem o túto ponuku?

Kontaktujte nás telefonicky
alebo e-mailom:

+421 907 362 850 office@brothersreal.com